Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Декември-беззъбото кученови  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано01.12.12 23:42



С напредването на ГЗ декември е основната жертва: при нас, освен продукт на яростната съпротива срещу опитите на гнусната зима под формата на някой сняг, по-серизни студове не е имало от десетилетия.
Главният Злодей е Януари, а Малкият Педераст февруари нанася най-гадните удари в последните десетина години(справка - последният).
Днес направих тестовете на защитите на палмите и в следващите 4 дни ще ги подготвя за евентуални...евентуалности.
Хубавото е, че миризливата зима отстъпва от година на година, а последната и изцепка, искрено се надявам, бе нейният тремор мортис.
(офтопик: в тая тема НЕ ИСКАМ и ще трия веднага всякакви лигави подвземания и от рода на "ах, но снегът е хубаво нещо, каминки, винце и К. ми Янко!" Зимата е зло, ледът и снегът са смърт и пари в джобовете на руски олигарси и арабски боклуци!
А "дебел сняг - дебела погача" и прочее народни идиотии(неверни и дебилни клишета) се трият директно.
Истината и животът са в слънцето, а ако има зима, тя трябва да е възможно най-топла и мека.



Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема с пожелание за бърза смърт на гнусната зима [re: Киро]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано01.12.12 23:49



малко летни снимки в темата









Звръща се...скоро!

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Киро]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.12.12 05:46



малиииии то човек да не посмее едно ко-ко да мъцне тука бе....под палмичката





Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Киро]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано02.12.12 10:27



бруте, само да преживеем зимното слънцестоене, когато мисля да отпразнувам Сатурналиите в Залдапа и денят ще стане по-дълъг, а ледът по-тънък.
Засега ми харесва как се развива зимата - напомня ми 2008, когато също беше доста ялова.





Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Киро]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.12.12 13:45



Ох, благодаря - няма да се преструвам, че обичам зимата.



Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано02.12.12 16:48



Жалко, че се наложи да заколя Светлин(тоя на банана Ориноко, държан от загорялата ми десница

) - инак бих ви запознал.

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано02.12.12 16:51



Само след 10 дни залезът тръгва нагоре - на 15ти.
Седмица още няма да може да компенсира изгрева, но 23 декември вече е по-дълъг от 22


Спорил съм достатъчно с малоумнни скоири-снобари и откровени чекии, на които баща им плашща парното и "обичат" сбега, ама от топлата стая.
Нищо не може да промени факта на зелената красота-живот горе на снимките и бялата мъртва мизерия.
Смърт на шибанаата зима!

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!

Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Киро]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.12 20:05



Малко здрав реализъм няма да навреди. Колкото и да рипаш- това е природа. Затова е пъти по-добре да се радваш на това, че си жив и здрав, па макар и замръзнал на автобусната спирка.


Освен това ето ти едни неща от нетО по тая тема декемврийска. Виж как хората възприемат този месец и едно нещо да вземеш от това писание- ще ти е от полза за по-лекото преживяване на студовете.

СПИСЪК С ЧУДЕСАТА НА ДЕКЕМВРИ

1. Декември е месец на красивите приказки, които се сбъдват – припомнете си например тази за свети Никола, наричан още Дядо Коледа.
2. Дните са вълшебно малки, нощите – магично дълги...
3. Научаваме езика на п
тиците – кажете им с шепа зрънца „Благодаря!”
4. Месец за срещи с приятели – а сърцето ни през декември казва, че всички са наши приятели!
5. През декември обичаме да подаряваме – и всеки наречен подарък разкрива нещо от нашата същност.
6. Работете с ръцете си повече - шийте, бродирайте, лепете и забърквайте... Представяйте си вълшебството, което създавате...
7. Декември е като тестото за сладки – добавете канела, джинджифил, ванилия и ще усетите аромата му; толкова богат, толкова даряващ...
8. Небето ни докосва с добротата си този месец – и изгрява Витлеемската звезда!
9. Твърде вероятно е да срещнете и ангел, а ако не го срещнете, поне да го докоснете... Ако сте надянали ръкавичките, може и да не усетите :-) Но той е тук, до вас...
10. Рождество събира всичките ни добродетели в едно. Нека си обещаем, че ще ги умножим; че ще ще построим с тях дом за небесните си дела...

А Рождество е и най-голямото чудо на декември – месецът, който ни прави небесни... Всички ставаме мъничко ангели, както показва и Сюзън Лорди с тази своя фигурка... Забравяме да ходим по земята, усмихваме се... И раздаваме от нашата същност мънички зрънца, от които ще поникнат само прекрасни цветя. Радост, щастие, споделяне. Цветята на Рождество.





Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: coffeemate]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано02.12.12 22:26



1. Декември да го духа. И СВ. НИКОЛА ДА ГО ДУХА И "НАРОДНИТЕ МЪДРОСТИ".


Нищо лично- предупредих. Реалист съм, защото знам по-добре от теб какви са средните декемврийски температури и че преди 120 години дори ноември е бил зимен месец в София(а и не само).
2. Ще изтърпим: само след 10 дни слънцето тръгва да залязва по-късно.
3 . Разбирам отлично езика им. И вкусовете им.
4 тъпи клишета - срещите с приятели стават отлично и под порива на бриза по голата кожа.
5. През останалите не обичаме да подаряваме? - Турботъпня, няма нужда от коментар.
6 - виж 5
7. пффф...(самоцензурирано)
8. Копеленцето дгд. Важен е празникът на Завръщащото се Слънце, което съществува от 5 милиарда години, за разлика от еврейския въображаем приятел.
9. Болезнена лиготия-клише
10. Отново углавно клише, каращо четящият го да се почувства неудобно


Нищо лично: не ми чети темите, както аз не чета твоите и няма да си докараш негативните емоции, които преживяваш в момента. Горните идиотии може спокойно да ги напишеш в десетина други клубове - религиозни и не само, НП.

Прочее, да свършва по-бързо, както и главния гнусен месец после и да идва пролетта и новото лято - единственият истински сезон.

Редактирано от Киро на 02.12.12 22:29.



Тема Re: Декември-беззъбото кученови [re: Киро]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.12 23:08



Разсмя ме, не преживях негативни емоции. Ами чета в този клуб и в още един по навик. Като си написал тема тук- чета я. А и то тук освен двама-трима- от друг отговор няма да получиш. Тъй че.. да не си без внимание хич- с благородна цел беше. :)))))
Освен това- и на мен ми се видяха лигави някои работи, но само в твоя чест съм го копи-пейстнала, щото знам че ще ти хареса


Няма вече да ти цапам в темата. Споко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.