Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Една късна почерпка  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано27.11.12 22:54



Ей, хора, липсвахте ми.

Завръщам се с добри новини, и ви каня да си пийнете за мое здраве. Поводът е ето този:



А ето ви и почерпката:

[image]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzKCNKQrAHtoqAigjFr2CTE0LQTwrOIuUy1wNo3IBR18motwFtNA[/image]



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Дeнни]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано28.11.12 04:11



ами и аз да се закача, че ми липсва участието тук, но май съвсем скоро още повече ще ми залипсва. Току що се прибрах от едно пътуване и след два дена хващам самолета за Индия. А после до Европата и после сигурно до Калифорния или Лондон, вече ми се иска да се прибера у Германско и да се спре с тия митарства. :))



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Дeнни]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.12 06:27



И ти липсваш на клуба :)
Да си жива и здрава и още много книги да превеждаш! Явно работата ти е страст, а това е мнгого хубаво.



Редактирано от coffeemate на 28.11.12 06:36.



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Ангеле]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.12 06:32



Панталей Пътника, хич не се жалвай пък ти. Я кажи какво ще правиш в Индия и също така- как ти върви онзи проект? Ако е тайна- може и на лични. Ако пък е още по-голяма тайна- не щА и на лични тогава. :)))))
Ангеле, ще липсваш ама много на клуба, да ти призная. Съвсем ще ни оредеят редичките. :)



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Ангеле]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано28.11.12 08:48



е нищо де, черен гологан не се губи


все ще се появиш по някое време, а ако не, имаме си координатите, ще се открием
тук че много ще липсваш то е ясно, но гледай да се забавляваш между бачкането и да разказваш после и снимки да направиш и да ми дадеш за сайта

ще гледаме да поддържаме тука огъня, ама не обещавам

Редактирано от shshtt на 28.11.12 08:53.



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Дeнни]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано28.11.12 08:52



Денко, айде бе душата, къде се губиш? И ти само за книги приказваш и за работа!
Няма любов, туй-онуй, ала-бала по Враца или само в романите?





Тема Re: Една късна почерпканови [re: coffeemate]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано28.11.12 08:55



Наистина ли липсвам?

Еееей, толкова е хубаво да си започна деня, прочитайки такова нещо. На мен тук ми е едно от любимите местенца, но почти седмица бях без компютър. Вчера го "излекуваха" и "дотичах" първо тук.
Благодаря за хубавите пожелания. Работата наистина ми е огромна страст, почти се разболявам, като остана без превод, а сега е точно един такъв период. Обаче чакам сега до краоя на годината да излязат поне още две неща, дано стане.
Тази, дето се похвалих с нея, е доста романтична. Води се за нещо като част от поредица, но не е точно роман, по-скоро е "роман в разкази" и описва първите срещи и най-романтичните моменти на няколко много, ама много влюбени двойки.
ПП. Май прекалих малко с усмивките, ама ми е мноооого хубаво... не само заради книгата.

Редактирано от Дeнни на 28.11.12 08:56.



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Дeнни]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.11.12 11:24



Работата наистина ми е огромна страст ... за това може чистосърдечно да ти се завиди.





Тема Re: Една късна почерпканови [re: юpaтa]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано28.11.12 11:40



Другите не знам колко ми завиждат, ама аз понякога си завиждам.

Обожавам си работата, и ме е яд, че сега мързелувам принудително.



Тема Re: Една късна почерпканови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано28.11.12 11:57



За да не спамя "музикалната тема" с твърде много мнения, ми хрумна да ви попитам тук. Може ли една песен да ви изгради представа за някого? Защото за мен може - аз това го написах и в онази тема. Ей това например какво ви кара да мислите?



После ще ви кажа аз за кого го избрах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.