Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Браво!нови [re: Дeнни]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано08.12.12 19:02



Филма като филм и книгата като книга са въздействащи. Моят шок е предизвикан повече от идеята да се използват деца.

Твърде жестоко от моя гледна точка. Много отдавна ми се искаше да си поприказваме на тази тема. За съжаление ми се налага да изляза, но се надявам да се засечем отново и да си доприказваме.



Тема Re: Браво!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано08.12.12 19:03



И аз се надявам да се засечем пак. Ако искаш, може да ме намериш и в скайп - dennie171.
Идеята да се използват деца има митологично обяснение - при едно следващо "засичане", ще се "разпростра" по темата.

Редактирано от Дeнни на 08.12.12 19:05.



Тема Re: Браво!нови [re: Дeнни]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано08.12.12 19:13



Ще ми бъде интересно да се "разпростреш" по темата, защото аз на този етап не мога да преодолея шока. Ще ми бъде полезно да надникна по-далеч.
Скайпа е супер идея, но за мен работи, когато навън настане кучи студ и ме задържи в къщи. Малко хаймана си падам.

От работата няма начин да го ползвам за лични разговори.
Важното е, че се появи.
Хубав ден ти желая!



Тема Re: Браво!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано08.12.12 19:17



Хубав ден и на теб!

Следващия път ще имам доста за казване по темата, почвам да си подготвям "речта".
До скоро!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.