Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 16.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Музиката в живота ни  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.12 07:52



Тъй като скоро не съм пускала тема, е време за една.


Та
Защо хората спират да слушат нова музика в определен момент от живота си? Сигурно сте забелязали, че има хора, които слушат само музиката на своите тийнейдръжски години + още някоя петилетка. Но дотам.
Или пък продължават да се интересуват от музика, но вече по-слабо и вече не помнят, а и не искат да помнят текстовете на парчетата.






Тема Re: Музиката в живота нинови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.11.12 11:43



ооо виж това! ето така трябва да се поднася поезията вече!
карбовски неимоверно ме изненада! пре-крас-но!





Тема Re: Музиката в живота нинови [re: coffeemate]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.11.12 11:55



Добре че пусна ти иначе щях да хвана рекорда за най-много теми на първа страница, то не е късно де


Хората спират да слушат нова музика, защото си харесват времето, в което е била тяхната музика и по този начин си го припомнят непрекъснато. И така сякаш живеят в миналото. Малко е тъжно, щото е хубаво да откриваш хубавото и в настоящето.
Но има и нещо друго, музиката носи отпечатък на времето и забележи какви времена са били и сега какви са според музиката



Тема Re: Музиката в живота нинови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.12 12:08



Неее я пак виж хубаво- аз държа рекорда! И понеже да не го изпусна - пак се разписах хахахаа
Имам пет теми, а ти едва трички. Шът е с четири. Това е живота....



Да така е- и по двата пункта съм съгласна. Но защо хората си харесват тийнейджърските години?! Аз моите не ги харесвам. Тогава бях много нещастна всъщност. А защо се закотвят хората в определен период от живота си, вместо да се захванат да разора новите си полета?! Толкова ли сме лениви или друго е което ни държи там?

днес шът направо ми разкри една нова музика. чудна




Тема Re: Музиката в живота нинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.12 12:11



Убеждавам се за сетен път, че аз от друго освен от музика и танци- не разбирам. Въобще не мога да достигна до дълбочината на поезията. Колко тъжно ... Но напоследък имам някакъв интерес поне да се опитвам. Не знам какво ми липсва- но ето например това- не ме разтърсва въобще. Като изключим една-две представи, които ми изникнаха.



Тема Re: Музиката в живота нинови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.11.12 12:48



абе карай бе, мноог важно като не те докосва, просто не е твойто стихче това! няма рецепта
на мен думите ми въздействат повече и от музиката и затов се впечатлявам предполагам повече от нормалното

и въобще избий си от главата, че нещо не разбираш или не усещаш и че има правила за това в изкуството
няма
/или и да има те не са водещи и не би трябвало да те интересуват/
кефи се на това което те кефи и не му мисли



Тема Re: Музиката в живота нинови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.11.12 12:50



ей, альооо, нещо с броенето имате проблеми, госпожа - 5 са мойте теми. А сега да видим кой ще пусне пръв още една





Тема Re: Музиката в живота нинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.12 12:54



леле... и ти не можеш да броиш- твоите са шест хахахаха


аз преброих само тези с ник- шът
това "баба меца" ми е някак неестествено и хич не го свързвам с твоята персона. затова го игнорирах. ужас. поредно доказателство, че човек вижда само това, което иска



Тема Re: Музиката в живота нинови [re: юpaтa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.11.12 12:54



аз просто не запомням други изпълнители освен български, понеже имената и заглавията са на чужд език.
трябва да съм чела за нещо на кирилица за да ми се закрепи в паметта

а защо не знам толкова от новите изпълнители, колкото от старите - ами защото не ги дават по телевизията вече и по радиото ги няма и не знтам къде да ги открия
само някой линк ако изпадне
а бг радио толкова омално стана едно исъщо да върти че не го слушам вече

край! изчезвам до довечера! днес само в скайп висях и нищичко полезно не свърших, освен една договорка.



Тема Re: Музиката в живота нинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.12 12:56



хем си права, че няма правила, хем не си права. Знаеш, че всяка способност трябва да се отглежда и полива. Тъй че- аз да се запозная с теорията, пък каквото дойде. Нямам бърза работа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.