Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Едни въпроси ме мъчатнови  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано14.11.12 23:19



Аутсайдери ли сме ние, м?
Какво ще правим само четиримката тук? Няма ли да е скучно и да си омръзнем?
Защо не идват старите ни приятели да си говорят тук с нас?

Въобще как ще я караме имате ли идея?

Четох днес, как тези които станаха причина да се махна от стария клуб сега се смеят и се забавляват на наш гръб.
Идеше ми да вляза и да кажа нещо, но се сдържах. С такова безочие е безпредметно да се опитвам да изляза на глава.
Чудя се сега да взема да плача тук, че се ширят на нашето място там или да си забраня да ходя да ги чета, та да не се ядосвам.

Вие как се чувствате и какво мислите?

Редактирано от бaбa мeцa на 14.11.12 23:22.



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано14.11.12 23:45



Добре сме си тука. Харесва ми атмосферата. Даже взех да придобивам и собственическо чувство към нашата обител

Честно да ти призная, очаквах агресори, но вече съм предоволна, че няма интерес към нашите скромни персони.
Ти кои приятели очакваше да дойдат? Има хора с бан за ВИП клубове- за тях няма как да пишат тук.
За обидите- ти от кого се обиждаш?! Хехе днес четох, че мандалей беше наречен шизофреник. Ти представяш ли си това за този човек?! Ще падна от коня Не е истина как лудостта се настани трайно в онзи клуб и с интриги и подмазвания си направи свой дом там и повлече всички след себе си... Много падна нивото. И най-лошото е, че падна много бързо. Просто клубът събра утайката на дир-а. А тези, дето не са утайката пък им обръщат прекомерно внимание и ги правят значими. Абе... читавите хора изпъкнаха/хме като свински ... в кал.
А как се чувствам ли- всъщност го приемам философски. Нали хората, с които искам да комуникирам си комуникират с мен?! Това ми е важното. Другото беше важно в близкото минало. Вече не е на дневен ред въобще.



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано15.11.12 00:22



спамете си на воля, какви са тея внезапни угризения, важното е безсмислено тракане по клавиатурата да се генерира.





Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: coffeemate]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано15.11.12 08:07



Това за забраните за ВИП го бях забравила, вярно че там е свободна зона


Не се обиждам, а не мога да се абстрахирам от хлъзгавите изпълнения там и да си обясня защо това се толерира. Чувствам се на моменти като глупачка.
А бе нещата са както е трябвало да станат, не търся някакви пътища за връщане, да не ме разбереш погрешно. Просто знам, че и ти си мислиш за това а не говорим за него.

Там примерно този разговор би бил невъзможен. Аз обожавам интимността и това ме зарежда.
Каквото такова и докогато, спирам да се страхувам.......прегръдки.
То и мойто форумче като обезлюдя колко страдах и се тръшках и мислех че никъде повече няма да пропиша, а ето ме в дира



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано15.11.12 08:12



Целзий, непростима грешка съм направила - пропуснала съм те в бройката! Значи сме 5. Не! Даже сме 6 със стария кадър с трудния ник и 7 с Киро



Много си прав за чата, но не виждам как да го избегнем в тази ни конфигурация.
Опасявам се че спор няма да възникне, тъй като за повечето неща сме на едно мнение, така че какво ни остава друго освен да си споделяме и чат-пат да се потупваме одобрително и окуражително по гърба.

В теб ми е надеждата, пускай нова тема и да започваме да нищим романтиката.



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.11.12 12:18



Аз се върнах в онзи клуб, заради вас. Щом вие пишете тук- това е моето място за писане. Това е истината. Там не ми се прелива от пусто в празно. Чета от време на време, по навик. Човек е там, където му е приятно, шът. Плюс това, аз там нито искам да споделям, нито да давам акъл. /апропо то вече и никой не споделя там, ако забелязваш / Ако пропиша- пак ще е да влизам в безсмислени спорове с теоретици и лицемери.

От къв зор да си правя този труд?! Да спасявам нечий клуб/губерния ли?! Да плуват ...



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор scissors (Edward)
Публикувано15.11.12 20:00



Нали ви е приятно да бъдете заедно? И на мууна да кацнете, щото на ърта не ви харесват, кво ви дреме.. но не смятам, че трябва да се стига до там:) стойте си тука и четете на Кирцата депресарските теми за студените сезони и климата, пък се надявайте Нищото да проговори пак и да оплакнем око и душа:)

ПъСъ: Киро, благодаря ти за топлото посрещане, ако имаше такава икона, щях да те цуна



Déjame vivir
Libre


Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.11.12 20:39



Ами шът ние в последните месеци отвикнахме от нормалното общуване. Сега ако няма опозиция - се чувстваме като че ли няма никой?! Всъщност аз бързо си припомних де. Но явно на теб ти липсва нещо. Нека ти кажа аз как виждам нормалното общуване между човеците. Нали си виждала по американските филми как група жени шият одеяла patchwork. Гледаш- направили нещо като кръжок и всяка носи своите ежедневни неща и не толкова ежедневни- има жена, която е влюбчива, друга е скептик, трета е вечно в депресия, четвърта си има тайни... всяка си има нещо, характери разни, но има едно нещо, което ги обединява- това е общото дело и отпочиването и така лека-полека хората си стават приятели. Така искам да е в клуба, в който пиша. На мен опоненти никога не са ми трябвали. Аз не влизам в един клуб, за да се правя на умница. Даже предпочитам да изглеждам пъти по-глупава, отколкото съм, защото знам, че има хора, които за това живеят- искат да изпъкват и ако им преча- стават конфликти. А аз от конфликти в себе си не мога да се отърва, че още да си създавам....

мисля, че с общи усилия придобихме такава атмосфера в миналия клуб, но на сила не става нищо хубаво и на сила не се гради мир, щом се лелее за конфликти. Абе с вампири не се живее мирно. Би било неестествено даже хахаха щото разбрах, че ни четат, нищо че сме кокошчици Айде аз отивам да ме вкарат в курника и на теб ти пожелавам приятна вечер и да пиеш едно узо заради нас.



Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано15.11.12 23:27



виж сега, когато влизам в нета, влизам в Романтиката. Чета и в другия клуб, но са само глупости.

но ако ти липсват дразгите и простотиите, тук бъро би трябвало да ти омръзне.

Може да не се постват по 5 теми на ден но за сметка на това ако напиша нещо няма 10 човека да скочат и да плюят. Така че на мен си ми е добре, просто не е толкова шумно колкото в други клубове.





Тема Re: Едни въпроси ме мъчатнови [re: scissors]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано15.11.12 23:30



Само Киро ли?
Аз нема го целувам ама нема откажа еднаа чашка от великолепното му домашно червено винце.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.