Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Комплиментинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.11.12 20:41



Все се каня да те питам. От всичките стихчета, дето ги пейстнах- кое ти хареса най-много и кое беше най-плоско. Питам за експертна оценка. На мен едно много ми хареса. Ама първо ти кажи. :))))



Тема Re: Комплиментинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.11.12 20:49



преди години одит инфо беше съвсем друг сайт, със съвсем друга атмосфера. имаше много колоритни хора там. вече нито е забавно, нито е помагащо. ако зададеш някой по-сложен казус-няма кой да ти помогне.



Тема Комплиментите ли ...нови [re: shshtt]  
Автор юpaтa ()
Публикувано23.11.12 22:04



карат ме да се усмихвам - независимо дали са искрени или със сарказъм...
Но определено ще ми липсват, ако ги няма





Тема Re: Комплиментинови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано24.11.12 01:52



Мързи ме да ги търся сега пак, но никое не ми е харесало, иначе съм щяла да кажа. Ама то това, че на мен не ми е, въобще не е критерий за нещото. Ти примерно, ми се струва, че се вглеждаш в смисъла, в казаното и то е което ти е по-важното като четеш. А аз искам да изтръгне емоция от мен стихчето и ако това не успее, ми е все едно какво казва





Тема Re: Комплиментинови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано24.11.12 01:58



това е кофти, но ги разбирам сайтовите експерти че са забегнали, то си голям ангажимент и краде страшно време да си активен

кофти е като няма с кой да се консултираш и си нямаш одитор, но ще ги ръчкаш шефовете най-малкото за абонаменти на полезна литература, ако не за консултации, хич не ги жали, че после ти ще си виновна



Тема Re: Комплиментинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.12 07:46



В одит инфо се получи така, че 3 гъски-изключително арогантни и лигави- дразнеха свестните пишещи там и постоянно имаше скандали. Накрая читавите се оттеглиха и чак тогава собствениците на сайта сложиха по-строг модератор, обаче "късно е чадо...". Скандалите генерираха голям трафик, ама нивото спадна и в края на краищата и трафика спадна.

Иначе аз разчитам на колежки или ходя на консултации при одитор. Но с тази фирма не виждам такава опасност.



Тема Re: Комплиментинови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.12 07:51



Така си и знаех, че няма да ти харесат. Обаче не знаех защо. Много полезно ми е твоето мнение. Сега ще се опитам да ги прочета през такъв един усещаш поглед. Дали става с упражнения или трябва да го има човек в себе си?!





Тема Re: Комплиментинови [re: shshtt]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано28.11.12 04:08



аз пък никога не правя комплименти. Дори когато звучи като комплимент, аз просто изказвам мнението си. Например ако кажа: много е красива жълтата ти рокля днес и си пасва с обувките, аз го казвам защото го мисля а не за да изчеткам този на който казвам. :))



Тема Re: Комплиментинови [re: Ангеле]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано28.11.12 08:55



знам :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.