Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мечтаниянови  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.12 14:22



Попаднах на това и си дадох сметка аз какво търся в хората. Страничен въпрос е как точно го търся и провокирам, за да разбера дали е истинско, но това си е моя проблем в комуникацията.
"Заквасените от Любовта хора са мили,добри,търпеливи,спокойни,усмихнати.Те не завиждат,не се гордеят.Излъчват благост ,мир,доброта към всичо живо наоколо си.Още в погледа и усмивката им го виждаме.И това не е поза,не е временно състояние,а едно постоянно състояние на духа,в което тези хора живеят >Край тях ,всеки се чувствува спокоен и ведър.В себе си ги наричам посланници на Любовта.Често това са най-обикновени хора ,но надарени с умението да носят и излъчват Любов .И когато човек попадне край такъв човек,се заквасва също.Е разбира се ,нужно е да имаш очи ,с които да видиш и уши с които да чуеш тихият глас на тяхното излъчване .И ако искаш, да се опиташ ,също да отгледаш това чувство в себе си.То е много повече от онова скъпо на сърцето ни и сързано с толкова перипетии -"Обича ме,не ме обича" ..Познавам мнозина ,които са точно такива.Благодарна съм че ги срещнах ,защото те ми показаха с присъствието и отношението си към нещата от живота ,какво е да си заквасен от Любов.Признавам ,че се уча от тях .Всеки човек може да се учи.Трябва да го поиска.
Дали тая закваска се променя или не в годините ,това е едно обобщение,което аз лично не се наемам да направя.Всичко е възможно .Щом има паднали ангели,то и с хората може да произлезе нещо ,ако не са разумни"

Редактирано от coffeemate на 11.11.12 14:23.



Тема Re: Мечтаниянови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано11.11.12 16:08



Много хубаво заглавие на темата си дала - мечтания


Много ми е сложно, не го разбирам. Всъщност излъгах. Не само го разбирам, ами само от това разбирам. Аз съм специалист по ангелските любови и нищо в тази посока не може да ме впечатли. Виж със земните неща съм доста зле и според мен това е урока който трябва да уча.
Днес си мислех мога ли да жертвам едната любов заради другата - е ми не мога.
И всичко си идва на мястото. Случва ми се само това което мога да понеса.

:)

Тема Re: Мечтаниянови [re: coffeemate]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 06:10



:))))

много простичко е всичко и много неясно. Паднали станали, важното е да се обичаме. И не в половия смисъл, а в човешкия. Дори и да ни боли когато си свалим доспехите и станем раними. Раними, и живи, и кво друго има значение, любовта човешка се среща толкова рядко макар и дискутирана толкова често, че си е цяло чудо да срещнеш човек, който мисли, говори и действа в унисон със сърцето си. Щото на думи цялото човечество е праведно. Питай някой дали е хубаво да нараняваш. Например по телевизията на улицата правят интервю. Басирам се че всеки ще каже че не е хубаво, ама като видиш делата. И ти идва да избягаш.





Тема Re: Мечтаниянови [re: shshtt]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 06:11





ехх тези небесни неща, се са ти в главата. Ама земните не са за подценяване!



Тема Re: Мечтаниянови [re: дервиш]  
Автор баба меца (обича мед)
Публикувано12.11.12 06:29



хахах обратното е, грешиш, все земните неща са ми в главата, ама все на небесни се нахендрям



:)

Редактирано от баба меца на 12.11.12 06:33.



Тема Re: Мечтания [re: баба меца]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано12.11.12 07:00



:))
нещо объркахме тук. сега ако земни са ти в главата, що се нахендряш на небесни? Отваряй си очите де.





Тема Re: Мечтаниянови [re: баба меца]  
Автор баба меца (обича мед)
Публикувано12.11.12 07:31



абе отварям си ги аз, но на 6-7 години стават грешки

а ти как си с грешките, безгрешен ли си?



:)

Тема Re: Мечтаниянови [re: дервиш]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.11.12 08:27



Басирам се че всеки ще каже че не е хубаво, ама като видиш делата. И ти идва да избягаш.

Така е, защото повтаряме хората като папагали това, което сме чели или слушали- от детството като почнем. То даже се е поизтъркала тая плоча и никой не се замисля даже.Пък какво остава да се загледа в собствените си дела човек и сам да се съди...



Тема Re: Мечтаниянови [re: coffeemate]  
Автор юpaтa ()
Публикувано13.11.12 19:01



Някой път си мисля, че повече съм научила от лошото, лошите което съм видяла. Дали ни променят тези с одухотворената закваската - хм, мисля че това може да се случи едва когата сме изяли доста шамари преди това



Тема Re: Мечтаниянови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.11.12 22:20



Уших си златна риза от мечти
облякох я и леко я прокъсах.
Недоловими някога очи
от себе си конче й вързаха...


Затуй, защото вярвам в чудеса
ревера й съших с надежда,
по ръбовете сложих синева,
в мъглата, тъй - да ме поглежда.


Наместо копчета поставих й звезди -
от тези дето никога не гаснат!
По шевовете хорските съдби,
успяха някак да напаснат.


Откраднах от безкрая аромат,
крила от моя ангел да рисувам.
На края от греха си взех за цвят
отдавна спрях да се преструвам.


Уших си златна риза уж с мечти,
а стана на живота ми подобна.
По мярка ми е (може би) почти...
Мечтите без размер са най-удобни...

от нета




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.