Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Романтична промяна  
Автор юpaтa ()
Публикувано11.11.12 11:44



ей ви

емблематична песен
тя носи духа на промяната, която настъпи преди 20 иии години. Изпяха я, една от романтичните групи на всички времена ...
Та, промяна и романтика имат ли връзка? Казват непоправим романтик - сякаш времето е спряло за него както при Дон Кихот. Дали ?!

Редактирано от юpaтa на 11.11.12 11:46.



Тема Re: Романтична промянанови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.12 11:52



Убедена съм, че всеки човек е романтик, но малко са тези, които го показват. В това я виждам промяната- в това да си махне доспехите човек и да позволи да бъде уязвим.



Тема Re: Романтична промянанови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.12 13:22





Ето за това си мечтаят хората- един нормален човешки живот. Обаче като почнат да си задават въпроси от рода "Are you the One?" и отлете птичето



Тема Re: Романтична промянанови [re: юpaтa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано11.11.12 16:16



Твоят пост ми навя политически спомени. Имаше романтичен порив, но хората с партийните пари /вече във всички цветове на дъгата/ го стъпкаха. Истинските романтици никога не бяха допуснати в политиката.
Та значи няма такова нещо като романтична промяна. Има романтичен устрем спънат от практичното.
Романтичното го свързвам с литературата, с романа - измислена работа, въздухарска, остава си удоволствието на момента, между хартиените листове, нищо повече.

:)


Тема Re: Романтична промянанови [re: coffeemate]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 06:03



сякаш аз съм го писал това...


А уж въпросите ги задаваше ти. Вижаш ли, как се прихващало. Пък после не знаела. Как само знаеш, ама си малко мързелче.



Тема Re: Романтична промянанови [re: coffeemate]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 06:04



оуууу каква песен. аууууу. много много благодаря!





Тема Re: Романтична промянанови [re: дервиш]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.11.12 08:38



Абе не знам... още от самото начало като те зачетох в клуба и ми направи впечатление, че ми "вземаш" думите от клавиатурата, ама айде така да бъде...

Шегувам се. За неща извън ангелските- мислим подобно. Подобно не е еднакво все пак.
За мързела си прав много. Майка ми казваше едно време, че все съм извъртала така, че от другите да мине- мързи ме да чета и се нАдям от преподавателя да дойде усилието да пише по-нормална оценка. Може и тройка. Важното е да се разкара и тоя изпит. Абе то и това си е умения, да ти кажа. Но на едно по-прикрито ниво Злоупотребявам един вид.



Тема Re: Романтична промянанови [re: coffeemate]  
Автор юpaтa ()
Публикувано13.11.12 19:08



промяната е многолика, но да си махнеш доспехите за някои е невъзможно. Те са се сраснали с тях - нещо като второ кожа.
Романтичното според мен е по скоро като сетиво , с което да усетим, че нещо става



Тема Re: Романтична промянанови [re: shshtt]  
Автор юpaтa ()
Публикувано13.11.12 19:15



може би щото правиш политически асоциации - забрави за тях...



Тема Re: Романтична промянанови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.11.12 20:28



да. някои са много дебелокожи. то даже не е доспехи при тях точно. при случаи на романтични поряви се възмущават и мърморят "остави тези глупости...".






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.