Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Хайде на кафе!нови  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано11.11.12 09:59



Добро утро! Кафето ви чака!







Тема ето и с бисквитканови [re: Дeнни]  
Автор юpaтa ()
Публикувано11.11.12 11:34




ааа то вече обед стана. Нещо да хапване ??
Все още се чудя как препоръчват на хората вегетаринаството, въпреки че то организмът не го иска при някои хора.



Тема Re: ето и с бисквитка [re: юpaтa]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано11.11.12 11:40



Винаги съм си мислила, че е опасно да се правят такива препоръки. И да си призная, съм противник на пазенето на диети. Аз ям, когато ми се яде, мога да изкарам повече от половин ден, без да ям. Коркото до вегетарианството - мога с месеци да не ям месо. Но в някакъв момент организмът почва да си го иска - особено през студените месеци.
За хапване... на мен ми е още рано

, първо имам да се справя тук с едни кралски особи, и после ще си устроя един вкусен обяд. Ако мога да ям, де, защото сутринта прегракнах от викане по котарака.
А, и мерси за бисквитката.

Редактирано от Дeнни на 11.11.12 11:41.



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: Дeнни]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.12 11:48



Я вие сте тука... много се радвам.


Нямам картинка още, но скоро скоро ще изнамеря някаква с настроение вложено в нея. Ахам
Как я карате момичета /Юра и Денни/?
За мен днес е денят, в който си прибирам саксиите с мушкатата в антрето. Там има прозрци и като ги накачуля става като зимна градина. Много приятно е усещането, когато мина покрай тази мини горичка. :))))))



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: coffeemate]  
Автор юpaтa ()
Публикувано11.11.12 11:55



Напомни ми че и аз трябва да направя нещичко за моите цветя/те не са много

/ Напомни ми, че като бях малка и в блока, където живеех баба ги изнасяше на стълбището цветята, като всички останали живущи де... сега това вече не се прави.
На мен днес ще ми е ден за почивка, след купона от снощи с младежите ... милите изпонапиха се и окапаха. А аз си мислех как ще издържа... ей това е да си патило!



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: coffeemate]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано11.11.12 12:02



Ами не мога да се оплача.

Събудих се рано, бавно и с кеф изпих една голяма чаша кафе, почетох малко от една нова книга, и после седнах да работя. Ей сега свърших с единия превод за днес - май най обичам да работя в събота и неделя, защото съм сама и потъвам напълно в историята.
Ивах един леко стресиращ епизод с котака - щото той може и да е Ангел, ама е Ангел Бесен... и беше решил, че сега е моментът за бягане с препятствия. Което можеше да завърши доста стряскащо - слава Богу, размина се.
Следобед ще си намеря някакъв повод за излизане - проблемът е, че тук навсякъде се стига най-много за 10 минути, и дори да имам какво да свърша, става бързо, а пък не обичам да се мотая безцелно.



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: юpaтa]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано11.11.12 12:05



А, прави се това с цветята, поне при нас още се прави - в блока, където живея, доста хора са си изнесли сандъчета с цветя на стълбите. И ние имаме доста, тъкмо ме подсети, че не е лошо да ги полея.

Редактирано от Дeнни на 11.11.12 12:05.



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.12 12:32



Пък аз на купон не съм ходила от .... не помня кога.
Казваш- правиш-струваш, гледаш да се държиш в кондиция, че да има кой да ги пази тея, манечките

А какъв е бил повода и къде сте били? Тъй де.. да си припомня аз как беше едно време



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: Дeнни]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 05:57



току що се върнах от вечеря...

, но се радвам да се отбия в романтиката.

Хапнахме туршия с ракия, салатка от доматки, краставички, с супа от леща и пресен домашен хляб. Изпушихме по 3 цигари, гледах през терасата и си мислех, колко ми е чуждо в САШ и колко свое. Какво е живота, и къде е моя дом. Моя дом не е в конкретна държава, моя дом е с мен в мен. Където и да отиа, там ще ми е най-добре.

Айде добро утро и усмихнати щастлив ден!



Тема Re: ето и с бисквитканови [re: юpaтa]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 05:58



хахахах сигурен съм че за тва е подаден патент. И сигурно и бисквитките ги правят/купуват с размера на поставката за тях в чашката. Сега остана и някой да ми държи чашката.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.