Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: Дeнни]  
Автор дервиш (флуиден)
Публикувано12.11.12 06:01



оххх 10 мин. как само благородно ти завждам. Тук всичко е толкова отдалечено. Направо ужас. И котарака Ангел не е бесен, да знаеш! Той си е баш котарак и му се полага от време на време да ти разбърква предметите в стаята.





Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.11.12 08:42



Едно време стълбищата бяха пълни със саксии и саксийчета с мушката и разни други. Аз от тези години някак недолюбвах мушкатото, щото го свързвах с тези камари от изпочупени саксии. Никаква естетика, братче. Като на склад там захвърлени.
Я да видиш сега моите мушката- няма изсъхнало листо, няма счупена саксия. И стои красива гледка. И вярно е, че създават голям уют. Но още не съм ги прибрала и не се знае да не ги е попарила слана. Ама май и днес няма да имам време ...



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: дервиш]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано12.11.12 08:46



От време на време - да, ама в момента положението е: Ангел бесен беснее по цял ден, и благоволява да миряса за половин час през деня /общо, не един "цял" половин час. Вчера си игра на бягане с препятствия.



Ха сега добпо утро, хубав понеделник и успешна седмица!



Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: дервиш]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано12.11.12 08:51



Не си първият, от когото чувам това тълкуване за дома, наскоро в скайп с една приятелка си говорехме същото. И съм напълно съгласна. Моят дом може да бъде навсякъде, стига да имам с мен нещо, което ми топли душата. То може да е материално /дребен предмет/, може да е духовно /някакъв спомен/, може и да е материално-духовно /книга, песен, снимка.../ Сигурно на всеки се е случвало - има предмети, които не докосваме с години, но ако ги няма край нас, ще ни липсват.

Хубав ден!





Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: coffeemate]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано12.11.12 09:13



аз прибера ли се няма повече да гледам мушкати, именно защото няма къде да ги съхранявам през зимата
още миналата седмица ги начупихме и ги прибрахме нашите

от по-следващото лято, на терасата мисля да завъждам само петунии, защото са по-евтини, много бързо растат, отрупани са с цветове цяло лято, а на есен ги изскубваш и прибираш саксиите в мазето

:)


Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: Дeнни]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано12.11.12 09:18



и аз май не съм привързана към конкретно място, обичам да се местя и да си сменям къщата за разлика от повечето ми познати жени

то като разместиш някоя мебел, сложиш си някоя друга лична вещ и си става дом
само интернет да има, че иначе се чувствам в затвор или на заточение, ако ще в Париж или вкъщи да съм си



:)

Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: Дeнни]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано12.11.12 09:23



вие не закусвате ли бре? или само с кафета се наливате

аз напълних сега тумбачето и отивам да чета една книжка дето ми я препоръча кафето, да видим ще ми образува ли и на мен мисли

хубав ден на всички!



:)

Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: бaбa мeцa]  
Автор бaбa мeцa (обича мед)
Публикувано12.11.12 09:34



проба

:)


Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: бaбa мeцa]  
Автор баба меца (обича мед)
Публикувано12.11.12 09:43



още една проба
е това е!





Тема Re: Хайде на кафе!нови [re: бaбa мeцa]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано12.11.12 10:02



Не, аз съм привързана - обожавам стаята са вкъщи, обичам дома си, но мисълта ми беше, че мога и едно чуждо място да почувствам близко, ако в него има "нещо за мен". Така усещам Ирландия например - и интересното е, че имах топли чувства към тази страна много преди да я посетя. Домът ми, истинският ми дом е един, но духомните ми домове са много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.