Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Добро утро/Лека нощнови  
Автор coffeemate ()
Публикувано07.11.12 08:46



Хайде на чай!



/след малко и песничка ще изнамеря/

ето я и нея

Редактирано от coffeemate на 07.11.12 08:56.



Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано07.11.12 09:06



Ха, добро да е и утрото и деня!

Не мога да се сетя ти пушеше ли?
Сигурно не, защо само непушачите могат да се прежалят с чай сутрин.
Кафе без цигара си е...направо...абе не е за приказка


Аз моя вече го изпих, но чакай ще пусна едно кафе за Ангел

Ехоооо, Дени, ти от кои си, на кафе или чай?



:)

Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано07.11.12 09:19



Не, никога не съм пушила. Обаче се прежалвам с чай щото нали ти казах- ще съм и аз на диета заедно с теб, да не си самичка.


А кафето без цигара е приказка вЕрвай ми



Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано07.11.12 10:11



Денни беше тук за купона по посрещането/откриването и после потъна в работа. Така са те- работохолиците и тези, които обичат работата си. Да му мислим ние, останалите хахаха
Утре тръгвам пак на работа, обаче не ме кефи нищо там, освен заплатата. А така е много гадно. Е.. има и един колега там много интересен типаж, но както е тръгнало и той ще избяга от там. Гадна работа.



Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано07.11.12 10:47



Утре? Ще ти стискам много палци, че е супер гадно след дълго прекъсване да се върнеш на работа. То си е като почване на ново място, много стрес, много нещо.
Не те кефи работата сега, щото си отвикнала, но като те завърти и постепенно се ангажираш емоционално и нещата стават поносими.
Обаче ако е кофти обкръжението и те товари с негативизми, оглеждай се безспир да избягаш оттам.
Бе ти си готина бе, няма при теб хънта-мънта, ще ги оправиш набързо разните там колеги и шефове, че да ти има уважението


А с дечковците как ще се оправаш? То едното съвсем мъничко беше май. На колко са децата?

:)

Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: shshtt]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано07.11.12 13:15



Едно кафе, моля.



Чак сега влизам, защото дир-ът не искаше да ме пусне.



Тема Re: Добро утро/Лека нощнови [re: coffeemate]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано07.11.12 13:17



Тук съм, изпълзях за малко от бойното поле. И като гледам, вече ми е време за следобедно кафе, стискайте палци да оцелея още няколко часа.



Тема Падащи коткинови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано07.11.12 13:28



Е, това вече...

Хайде представете си го, ако можете. Превеждам си аз най-спокойно историческата ужасия, народът си се трепе по разписание, и изведнъж... вратата на гардероба изскърцва, отваря се лееекичко... и отам /горната част на гардероба, пълна с пуловери и други такива мекички работи/ пада котка. Която, понеже не е котка като котка, каквото и да направи, гледа да го оповести. Та, значи, пада с трясък и врясък... и аз по неФнимание изтривам половин изречение.
Сега ще възстановявам щетите.





Тема Re: Падащи коткинови [re: Дeнни]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано07.11.12 14:09



хахха калпазанка!
и аз имам котка, дъщеря ми сега я гледа
вече е старичка и повече спи, но преди много бели и изненади правеше
пък колко е гальовна и как мърка само да я докоснеш - няма друга такава душица

:)


Тема Re: Падащи коткинови [re: shshtt]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано07.11.12 15:01



Калпазанин е.


И той вече не е млад - скоро става на седем години, но още се държи като малко коте. И мърка като за световно - само като го погледнеш, и той почва - "Мърмърмърмърмър".... /недоволно сумтене, ако някой още не го е забелязал/, и после - БУФ върху бюрото, при което следва гневен крясък от моя страна, и бягащи котешки стъпки, придружени с едно: Мър-мър-мър-мър-МЪР! /Последното значи: "Не ми се карай, невинен съм"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.