Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.11.12 18:02



Говорим си днес със съседката. Тя ту на едни върли диети, от които отслабва ама ходи и на фитнес, ту после отпуска фронта и пак напълнява. Обаче има нещо друго. Ние сме врата до врата с нея. Когато аз се запознах с нея, тя беше много по-пълна от който и да е период след това. И вече седем години се познаваме. Та преди години, като почваше диетите и си говорехме за хранене и аз и казах, че ям по 1 път на ден /тогава сега по 1 път и половина/, просто щото не съм гладна. Аз диети не мога да пазя. След бременност съм опитвала- ами прияжда ми се зверски. Минаха се години и тя ми каза, че и на нея апетита и е намалял като цяло. Затова и не успява пак да качи тези килограми, с които я помня.

Та искам да ти кажа, че това количество, което ти е в дневната диета е огромно. Не ти казвам да го намалиш драстично и после ефекта на махалото. Просто диетата първо почва от настройката към храненето. Трябва да знаеш, че ние като човеци изяждаме огромно количество храна. То и моето не е добре, защото аз не държа на това, което ям. Често ям тип боклучава храна. Още не знам как нямам проблеми със стомаха. И вода не пия много. Абе не е добре и моето. Ама давам ти ценен акъл сега

- промени си отношението към храната. Повечето слаби хора имат понижен апетит. Е има изключения, разбира се.
Сега Ангел ще каже, че не съм права. Сигурна съм хахаха Ама не го слушай- на него също не му се яде.

Редактирано от coffeemate на 06.11.12 18:07.



Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 19:22



Огромно е казваш количеството:(
В сравнение с това което поглъщам обикновено е почти еднакво, само дето сега не е на един път.
И аз ядях веднъж дневно, без да се съобразявам за съчетанието на продуктите и гарнирано с аперитив + вино, но така е вредно, а си поддържам едни и същи килограми.
С разделното хранене мога да ям колкото си искам ако не смесвам определени храни.
Не знам, може постепенно да опитвам да го намалявам, но най-лошото е да съм гладна. А както и избягвам алкохола ще ми дойде свръхсили.

Да си променя отношението е най-трудната задача, не става с щрак и готово! искам и вече мисля различно.

Виж, имам нужда само от подкрепа, от нищо друго, и да съм последователна. Сега ако се забълбукам във въпроси и варианти ще се проваля.
Ще правя каквото съм решила и да става каквото ще.

Ако не отслабна, значи просто няма да отслабна, забравям го като възможност и си продължавам напред, като започвам да ухажвам активно настоящата си визия като най-красива на света



:)

Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: shshtt]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 19:26



чакай по тоя повод едно готино парче да пусна



:)

Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.11.12 19:38



Ами аз те подкрепям. Сега спазваш тази диета, но няма нищо лошо да мислиш и за т.нар апетит. Щото човек, мисля /не съм експерт/, бърка апетита с глада. Има една приказка, че човек трябва да спре да яде, когато му е най-сладко. Аз го разбирам така- навика ни подвежда, че сме още гладни, пък ние вече не сме.
Подкрепям те. Не ме разбирай погрешно.
И като ефективна подкрепа ти казвам, че от днес почвам да пия чай и никакви кафета. Това пък на мен ми е трудно хахаха



Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 19:41



знам бе душата, споко, не съм те разбрала погрешно, гушкам ет сега



всичко ще се нареди, само полекичка и едно по едно

:)

Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано06.11.12 19:42



притесних се. такова съм говедо и мачкам наред като си отворя устата, че ме хваща яд на мен понякога. никакъв такт...



Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 19:59



хахах ами аз затова си те обичам, че си открита и не си притворна
нека си нетактична, хиляди пъти предпочитам

:)


Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: Дeнни]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано06.11.12 21:12



хвърлям аз и две оч даже :)))
малко даже ти заявиждам за атмосферата - явно е тихо и спокойно около теб и го няма градския шум.





Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано06.11.12 21:15



подкрепям те! Оп оп оп оп, айде и да не се отказваш и да си промениш не само режима, а и отношението! Подкрепям с две ръце и два крака!





Тема Re: Романтично-мълчалива теманови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 21:25



няма що! легнал по гръб, с две ръце и два крака противодействаш на тежестта


но не мога да отрека, че е устойчива и надеждна подкрепата

:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.