Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Завърнах се...  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано02.09.12 17:48





Има ли някой тук...?



Тема Re: Завърнах се...нови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано02.09.12 20:30



Снимката е от Ирландия. Бях там за една седмица това лято. Но това "завърнах се" беше по-скоро за завръщането ми в клубовете... и в сайта ми. По някаква странна причина месеци наред не можех да влизам там. И сега май наваксвам... а и ми домъчня за този клуб. Има ли някой тук?



Тема Re: Завърнах се...нови [re: Дeнни]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано03.09.12 12:27



тук, тук : )
Добре завърнала се.



Ако джеисан стеитам играеше филмат штеше да е шес плюс а, сега четири муе много.

Тема Re: Завърнах се...нови [re: Киро]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано03.09.12 17:59



Благодаря.


Някакъв много странен технически проблем ми попречи да си влизам тук с регистрацията месеци наред. Остави това, ами не можех да си обновявам и сайта. Е, вече съм тук, и навестявам редовно клуба...



Още един ирландски поздрав. И това:



Тема Re: Завърнах се...нови [re: Дeнни]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано03.09.12 22:17



Срещат се тук таме никове ... а и хора.





Тема Re: Завърнах се...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано04.09.12 08:42



Това е важното.

Наистина не е оживено както преди, но е хубаво, че от време на време се мярка някой.



Тема Re: Завърнах се...нови [re: Дeнни]  
Автор ataraxia (експерт:))
Публикувано05.09.12 20:49



Eй, логнах се специално за да те поздравя.

Аз не влизам вече в Дира, много ми е пусто. Преместих се. Но това местенце, макар и за кратко ми беше много любимо. Нямам идея защо форума така опустя. Дали защото хората престанаха да пишат по форуми?



Тема Re: Завърнах се...нови [re: ataraxia]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано06.09.12 09:52



Някой да влезе специално заради мен, и аз да не съм на линия точно тогава... яд ме е. Аз не влизах доста време, защото имах някакви проблеми с дира. Сега обаче наваксвам - и не само в клубовете. Напоследък пиша доста, изявявам се като нетрадиционен литературен критик.

Ако ме прочете някой истински критик, направо ще се гътне, но аз просто записвяам нещата, които няма на кого друг да кажа...



Тема Re: Завърнах се...нови [re: Дeнни]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано09.09.12 19:45



айде, добре дошла. Хубава снимка.





Тема Re: Завърнах се...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Дeнни (denny)
Публикувано10.09.12 12:56



Благодаря. Има и още по-хубави...





Тема Здрасти...нови [re: Дeнни]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.09.12 09:42



много е красива Ирландия:)



Тема Re: Здрасти...нови [re: Boждa]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 10:03



Здрасти!


Много е красиво, наистина, страшно ме изкефи тази страна - не само като природа, а отвсякъде. Сега ще пусна още малко снимки.









Тема Re: Здрасти...нови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 10:09



И още:







Тази последната ми е една от най-любимите.
Между другото, сложила съм в sibir.bg само малка част от всички снимки, тепърва ще качвам още.



Тема Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 10:14



...и пускам още няколко.







Между другото, доста от снимките са правени през прозореца на автобуса, не е за вярване, че станаха толкова сполучливи.



Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано16.09.12 12:20



романтика отвсекъде:))))



Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 12:34



Ами колко е романтично, не знам, но лично за мен това беше едно от най-хубавите ми пътувания. Без излишно "препускане" и разглеждане на по 100 забележителности на ден, просто те оставят да усетиш атмосферата. Е, наистина я усетих. Само времето малко ме изненада - между 13 и 15 градуса в началото на юли - но не го отчитам като проблем. Чудничко беше, да не говорим пък с каква "плячка" се върнах.





Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 12:39





Ей това е в пивоварната на "Гинес"... голям кеф беше, черпиха ни по една бира, отделно имаше дегустация.



Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано16.09.12 13:05



а така, надушила си есенцията на нещата. Гледам температурите в Ирландия явно са сходни с тези в Естония в началото на юли. Много добра идея е да се спасиш от жестоките горещини в разгара на лятото, като забегнеш на север, че и с бира в ръка.





Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано16.09.12 13:11



Абе, аз не забягнах точно с идеята да се спасявам от горещините - просто тая страна ми е отдавнашна мечта. Всичко се нареди идеално - и биричка, и кръчми с музика на живо, и разходка с катамаран /една от снимките е точно като сцена от "Титаник"/... и на всичкото отгоре опустоших и една книжарница. Тоест, тръгнах си от там с нещо, дето го търся от три години.
Между другото, преди да тръгна, си мислех, че ирландците си падат и по уискито... амиии, няма такова нещо, народът пие бира направо за страх. Трайно се повредих след това пътуване... вече не мога да пия друга бира освен "Гинес".





Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано17.09.12 00:12



определено тя е в десетката най-хубавите бири, които съм пил. И тъкмо сега й идва сезона.





Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано17.09.12 08:43



Чак сега...?

Че аз като почнах още там, и откакто се върнах, друга /почти/ не пия... само от пвреме на време я редувам с "Килкени".

Такова трезво създание бях... пропих се след това пътуване, ееей!



Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Дeнни]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано18.09.12 20:06



абе /всъщност/ като се замисля - лятото изпих няколко литра 'Гинес' в едно заведение, та чак шапка ми дадоха за награда:


Килкенито ми харесва даже още повече. Обичам да ходя в бар Мърфис на Кърниградска, където ги има достатъчно, че и в комбинация с традиционните наденички и пържени картофки.

Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 18.09.12 20:07.



Тема Re: Просто не мога да се сдържа...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Дeнни (Overlander)
Публикувано19.09.12 08:52



И на мен човек, живеещ от 15 години в Ирландия, българин, ми каза, че харесва повече "Килкени"-то... значи ставаме отбор.
А така, значи и награди раздават, а за мен нямаше.


На тоя бар "Мърфис" му се каня от много време, но все не ми се отваря път до София. При първото ходене обаче ще ида и дотам, крайно време е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.