Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: Aнгeлe]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано05.11.12 15:07



Спя през нощта : )
Да, сстудоустойчиви, но - донякъде. Аз само им помагам и насочвам. През останалото време се гледат сами, а като ме видят, въртят енергийни опашки като куче


Жената също трябва да бъде оставяна от време на време да се "гледа сама", както и децата, както и любовниците. Инак става (опит за) тотален контрол, което никога не е добре. Дао. Докосване и посочване, не хващане и завеждане : )
Затова и растенията ми са по-готини от някоя нещастна орхидейка (имам и такава, прочее, някакъв подарък за жената от колеги) или мушкатце
Тъй да се каже, са личности

Ако пък всякога благодариш на Бога, ще го умориш от глад и ще го прогониш

Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: Киро]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано05.11.12 19:06



Хм, и какво им е хубавото на тея палми-малми, само листаци! Нито цвят, нито аромат


Виж цветята са друга работа, еле па мушкатото е най-най! Където го мушнеш и се хваща и си цъфти и се множи, само чупиш клонки и бучваш в земята и нямаш грижи. И най-важното - красиво е.

:)

Редактирано от shshtt на 05.11.12 19:07.



Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: shshtt]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано05.11.12 21:29



Въпрос на сетива. Да, за аромата на мушкато аз ги имам. Но имам и за "зеленото".


И не, няма как д ане раждат. Всички раждат, някои - доста вкусни плодове, което чистите мушкато-фенове никога няма да опитат.

Ако пък всякога благодариш на Бога, ще го умориш от глад и ще го прогониш

Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: Киро]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 07:34



Да, "зеленото" хич го няма при мушкатите, вярно си е това. Мушкатото е за малки закътани пространства и създава атмосфера, която от огромни площи с палми няма как да се получи. Не че бих отказала една палмичка така в ъгъла на балкона да ми зеленее, ама не бях се замисляла сериозно за тази възможност. Сещам се даже, че имам една вкъщи, но тя повече на треволяк прилича, отколкото на палма. Амбицираш ме тука и ще взема да опитам да завъдя и аз една.
Ще дадеш ли акъл какъв вид да купя?

А това за плодовете шега ли е или наистина и плод за ядене изкарват? Шокирана съм!


П.П. Не стига че си заядлив, ами си и скрънза - никога нямало било да опитат!



:)

Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: shshtt]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано06.11.12 14:32



не знам какво да ти кажа, ч - Царицата на палмите Нуцифера(Кокосовата). Но за тук не става. По-точно, за да и се осигурят условия - .... не си заслужава(залинява и умира при ПОД ПЛЮС 16-18 градуса

, няма шега).

. Ще те черпя с лъжичка сладко, като направя.

Ако пък всякога благодариш на Бога, ще го умориш от глад и ще го прогониш

Тема Re: Зелените гейзерчета на Butiaнови [re: Киро]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано06.11.12 17:17



що една лъжичка, щот съм на диета ли?



мерси, ще разгледам

:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.