Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ей така, просто тема...  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано12.02.11 20:51



Този клуб май опустя...
А бяха хубави времена... беше толкова оживено тук. Никой ли вече не се "завърта" насам?...



Тема Приветнови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано12.02.11 21:28



Аз се "завъртам" насам, но часовата разлика ми разбива плановете за сладка приказка.





Тема Re: Приветнови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано12.02.11 21:39



Лошо, лошо, много лошо.

Да се оставиш ти на една часова разлика да ти разбие плановете.
Ох, не знам, много ми е особено. Онзи ден се скарах с най-добрия си приятел заради пълни глупости, а днес изкарах един прекрасен ден и днес ми едно такова разхилено цял ден... ей, голяма гадина съм, значи.



Тема Хаханови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано12.02.11 21:49



ОК, "голЕма гадино", хайде да си "плямпаме".


Примерно за приятелството...
Скарването ви ми прилича на тест за приятелството ви. Ако сте истински добри приятели, ще намерите път обратно един към друг, ако ли не, ще сте наясно за какво става въпрос.



Тема Re: Хаханови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано12.02.11 22:24



Да, и аз това си повтарям непрекъснато. Просто ми дойде изневиделица, бях обвинена в неща, които дори не са ми минавали през ума.
Той освен приятел ми е донякъде и "колега" - също превежда, само че документи, статии, най-вече специализирани медицински текстове /с медицинско образование е, но не иска да работи като лекар/. Знам обаче, че неосъществената му мечта е да превежда книги. Поначало е доста неуверен в себе си. А тъй като го смятам за най-близкия си приятел, винаги той е бил един от първите хора, на които съм се похвалвала, като ми възложат нов превод или излезе нова "моя" книга. Не съм го правила, за да се изтъквам. Просто той знае с колко труд стигнах дотук. Споделяли сме много трудни моменти. Сега той едва ли не ме обвини, че "му навирам успеха си в очите". А на мен и през ум не ми е минавало подобно нещо. Аз имам точно трима наистина близки хора на този свят. Родителите ми и той. И просто споделям с тези хора нещата, които ме радват. Но явно това беше погрешно изтълкувано...
Живеем в различни градове - той е в София, аз съм във Враца, но родът му е от Враца и той идва често. Виждаме се веднъж на няколко седмици, говорим по телефона помти всеки ден, семействата ни са вного близки. Всеки от нас е утешавал и окуражавал другия в тежки ситуации. Сега изведнъж се оказа, че аз съм "лошата". Търсил ме е днес... не му се обадих, защото не знаех какво да кажа.
Каша...



Тема Много си лоша!нови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано13.02.11 00:25



Аз се надявах да си "плямпаме" лежерно за глЮпотевини, а ти "ми подаваш топката" съвсем сериозно.


На всеки се е случвало лош ден или кофти момент, когато прави или казва нещо, за което после съжалява. Точните хора намират начин да го разберат и да се извинят. Никой не е идеален, в каря на краищата.За съжаление пишеш, че "поначало е доста неуверен в себе си" и неговата неосъществена мечта е нещо, което ти си постигнала. Това, според мен, е проблема при условие, че сте колеги. Реакцията му показва не едно обикновено "ставане с д***то нагоре" точно този ден, а повече или по-малко осъзната професионална неудовлетвореност и ревност. Нещо, за което ти нямаш никаква вина! Неуверените в себе си хора са като плаващите пясъци - пропадат неочаквано и ако си близка с тях те повличат надолу без да го искаш. За мен беше Once upon a time, когато си въобразявах, че мога да имам истински приятелства в близкия ми професионален кръг. Бизнеса си е бизнес, приятелството си е приятелство. Нещо като олиото и оцета - можеш да ги смесиш за кратко време, но след това те се отделят по местата си.




Тема Re: Много си лоша!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано13.02.11 09:35



Хиляди извинения!
Наистина постъпих лошо. Съжалявам, имах нужда да споделя. Няма вече да правя така, обещавам.


Права си за всичко, което написа, за съжаление. Решението ще го мисля тепърва.
Иначе - налегнал ме е мързел - ама голям. Днес танах с много доброто намерение да свърша куп неща, соще малко и писмен план щях да си направя. [smeq se Резултатът - включен комхпютър, приготвен текст за превод... и моя милосдт с котка на отсрещния фотьойл.
Та остави, че съм лоша, ами съм и мързелива...



Тема Re: Ей така, просто тема...нови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано14.02.11 16:11



Тук сме си Дени.

Просто понякога нещата утихват - няма какво толкова да се каже.



Тема Re: Ей така, просто тема...нови [re: denny]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано14.02.11 17:44



Здрасти :)



Тема Re: Ей така, просто тема...нови [re: Boждa]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано14.02.11 18:57



Здрасти, Вожде, радвам се да те "видя".






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.