Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вредното въздействиенови  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано01.02.11 13:14



късите дни и студа върху човешката психика е доказано. Само няколко ден студ и нета е като буре с фишеци. На всичкото отгоре и нещо не ми приемат регистрацията за преброяването - вече три часа нямам потвърждение и парола на мейла ... гадост ...

За компенсация:





Тема Re: Вредното въздействиенови [re: Kaлoмaин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.02.11 13:24



Бях готов да се обзаложа още вчера, че тая работа със виртуалното преброяване НЕПРЕМЕННО ще се оака. 100 на сто сигурен!


За другата част - да, вижда се с просто око. Химбъри, мимбъри, ония ненормалници в Разведените, половин дузина в комплект(нямам пръст - техните си модераторки са ги резнали) -всичко наведнъж.

Децата и учениците са истинска трагедия без Кръщение и без Църква и причастие.

Тема Re: Вредното въздействиенови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано01.02.11 13:52



Уф, предпочитам да се преброя виртуално.



Преди седмица австрийците бяха наскачали, защото едно дете се самоубило заради тормоз по интернет. Добре, че тукашните поне си остават на виртуално ниво. Дали конфликтите в нета могат да действат като предпазен клапан - хората да издивяват виртуално, за да не го правят в реала? Или е обратното - напрягат се във виртуала и пренасят напрежението в реалността?
Сигурно и двете донякъде.

Наистина има нещо във въздуха - сигурно от грипа. Хиляди трупове на вируси се носят около нас - как да не реагира човек при този кошмар.



Тема Защо си чакаланови [re: Kaлoмaин]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано02.02.11 09:31



потвърждение на поща ? Аз се логнах веднага след регистрацията с паролата която ти се изписва веднага след нея.



Тема Re: Защо си чакаланови [re: Гълъбицa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано02.02.11 09:58



потвърждавам. Бързо, лесно и удобно. Ползваш си изписания код и не ти трябва да чакаш електронната поща.





Тема Re: Защо си чакаланови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано02.02.11 10:53



Абе Романе , ти за колко човека се преброи, нали в теб живеят много личности , един вид си много пластов тип





Тема Re: Защо си чакаланови [re: Гълъбицa]  
Автор scissors (Edward)
Публикувано02.02.11 12:55



С по-бързеливите така става. Аз побързах да рефрешна, че да се логна и запомних само някаква петица и нула с беглия поглед който хвърлих.. от вчера си нямам потвърждение на паролата.. без мен тая година;)

Déjame vivir
Libre


Тема а пъкнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.02.11 14:10



мен ме преброиха



Децата и учениците са истинска трагедия без Кръщение и без Църква и причастие.

Тема Re: Защо си чакаланови [re: Гълъбицa]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.02.11 15:27



Чаках си паролата за регистрацията 4 часа. Да я изпратят на мейла.

А сега чета една бележка във фейса, че било потвърдено, че ще бъде платен. Край на фермите.



Редактирано от Kaлoмaин на 02.02.11 15:31.



Тема Re: Защо си чакаланови [re: Kaлoмaин]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано02.02.11 18:15



това е бошлаф...май.:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.