Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Дали...нови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано27.02.11 14:22



Това ли е корицата?



Тема Re: Дали...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано27.02.11 14:41



Не, ето това:



Излезе от печат в петък, получих си "авторските" бройки вчера, и още хвърча от радост. Но ми е и малко тъжно, защото е последна от трилогията... от есента на 2008 г. живея с тази история. Обаче пък в същото време се радвам, че я видях завършена... страхотно преживяване беше.



Тема Re: Дали...нови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано27.02.11 14:45



Това "Игрите на глада" какво е? Заглавие на поредицата?
И интересна ли ти беше?



Тема Re: Дали...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано27.02.11 14:51



Заглавие на поредицата и на първата книга. Беше ми невероятно интересно - дори мисля, че "интересно" е твърде слаба дума, за да опише чувството. Просто бях влюбена в тези книги... и още съм. Някак си още първата ме хвана, и не му пусна. Странното е, че обикновено не си чета преводите, след като излязат. Тези си ги четох, и то с кеф. И странното е, че колкото пъти се заровя в тях, толкова пъти откривам нещо, което по-рано ми е убягнало.



Тема Re: Дали...нови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано27.02.11 14:54



Може да я взема през ваканцията. Малко ми е трудно през друго време да чета художествена литература.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.