Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Една специална почерпка от меннови  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано17.05.10 13:41



Черпя пак за книга, естествено.

Не за тази, на която се надявах най-много... да се надяваме, че и тя ще се появи скоро, стискайте палци - а за поредния роман на Филипа Грегъри. Безкрайно се изненадах днес, като разбрах, че е излязъл, видях го в сайта на издателството. Явно е било минути след като са гпоместили там съобщението за излизането, та даже се изненадаха, като им се обадих. Но фактът си е факт, ето я и книгата:









Много ми е гот...



Редактирано от denny на 17.05.10 13:42.



Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: denny]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано17.05.10 13:44



Понеже и първия път, и при редактирането нещо не излезе както трябва, та ето сега пиша второ мнение. Ето го поводът:



А ето я и почерпката:







Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: denny]  
Автор Poзмapи (La Loba)
Публикувано17.05.10 13:55



Да си жива и здрава още много книги да преведеш, много пъти да ни почерпиш, и да срещнеш любовта.



Semper fidelis

Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: Poзмapи]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано17.05.10 14:00



Благодаря за всичките прекрасни пожелания.

И най-вече за последното.... дано.





Тема Re: Една специална почерпка от мен [re: denny]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано17.05.10 18:29



ПОЗДРАВЛЕНИЯ и много успехи!





Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: denny]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано17.05.10 20:10



Браво, Дени! А тази девица, като й гледам високото чело, трябва да е Елизабет Първа, нали?



Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: denny]  
Автор ataraxia (експерт:))
Публикувано17.05.10 20:12



Хихихи, таман щях да питам къде е почерпката. Айде, честито!

Много похотливо ми звучи това "Любовникът на девицата". Направо ми се причете. Рецензия ще направиш ли?



Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: agrimonia]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано17.05.10 20:28



Мерси.

Да, тя е, проклетията червенокоса. Възлюбеният й май го знаете кой е, ама да кажа пак - самият сър Робърт Дъдли. Леле, как съм ги обиждала мислено тия двамката...





Тема Re: Една специална почерпка от меннови [re: ataraxia]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано17.05.10 21:00



Мерси за честитката.

Почерпката е малка, но от сърце. Хм, да, заглавието наистина звучипохотливо, а някои от описаните сцени са... нямам думи да ги опиша. Ако някой си е мислил, че Елизабет е "срамежлива теменужка", нази книга ще му разбие илюзиите.
Сега - шегата настрана, на мен книгата ми хареса, защото всички герои са представени наистина като човешки същества. В смисъл, този, когото си възприемал само като един суров владетел, завоевател и не знам си какъв още, изведнъж се оказва човешко същество с човешки чувства, човешки радости и терзания. Колкото и да подмятам злобни реплики по адрес на Елизабет, въпреки това й съчувствам за избора, който е трябвало да направи. Но в книгата имза и доста ясен намек, че тя лично е уредила убийството на съпругата на любовника си, уо за да могат двамата да бъдат заедно. След което го отхвърля. Не знам колко от това е историческа истина и колко - интерпретация на авторката, но лично аз бях доста шокирана.





Тема Конструктивно предложениенови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано17.05.10 21:19



Предлагам да черпиш на глава в преведена от теб книга.


Много са приятни почерпките ти и би било добре да ни се случват по-често.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.