Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво по-романтично от това?  
Автор where is my mind ()
Публикувано11.05.10 18:06



Свалила съм си последните 8 епизода на House M.D., за да си ги изгледам тия дни преди да е излязал големият финал на сезон 6 в Понеделник.



Успях да не ги гледам всяка седмица от 12-ти натам, а и някак нямах желание особено.... но днес ми просветна, че отново имам настроение за Хаус, след толкова време Имам 2 дена свободни за 8 епизода. После интересни неща да върша и идва финалът.
После цяло лято няма Хаус до есента, но все пак..... та, който не е хванал сезон 6, да го хваща, докато не са затворили Арена


Чудя се да пална ли някоя свещ ей тъй за ....не романтика, ами хорор елемент

Хайди чау бау мяу



change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 11.05.10 18:08.



Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: where is my mind]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано11.05.10 18:34



Хаус, Малкълм и семейство Симпсън са ми любимите сериали. Винаги имам настроение за тях, а маратонът на Хаус преди време по AXN ме закова пред тв-то.

Всъщност освен тях само "Убийства в Мидсъмър" ми привлича вниманието.



Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано11.05.10 19:46



аз напоследък съм се запалила по '' моите мили съседи''
много сладко и разпускащо филмче



Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: where is my mind]  
Автор where is my mind ()
Публикувано18.05.10 11:56



Преживях някак последния епизод. Много тежък. А финалът в следващия сезон май само могат да го развалят.....




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: where is my mind]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано20.05.10 23:16



Ееее, разкажи ми, моля те! Мноооого ти се моля!



Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: agrimonia]  
Автор where is my mind ()
Публикувано20.05.10 23:57



Ама искаш ли да ти го спойлвам (развалям)? Не предпочиташ ли да си изненадана, когато го гледаш?


Защото ако не искаш да си го сваляш от нета, то сега по Нова повтарят предния сезон и ще почнат след това (което ще си е до месец максимум сигурно) новия

, който започва с двоен епизод в клиниката за душевно болни (вкл. лечение на зависимости) и приключва с този епизод, който си е катарзистичен (катарзисен не ми звучи добре).


Иначе аз много мога да разказвам по въпроса и ми е приятно да го правя, но на теб ще ти е по-приятно да видиш сама за какво става въпрос, а и не мога по-добре от Хю Лори да разкажа историята.

Бтв ти докъде си гледала Хаус? 5-ти сезон ли или по-назад?


change the perspective before the perspective changes you

Редактирано от where is my mind на 21.05.10 00:01.



Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: where is my mind]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано21.05.10 13:52



Гледам всичките преведени серии по различните канали на телевизията, щото английският ми е на примитивно училищно ниво. Пък и си права, че ако предварително знам какво се случва, някак ще се чувствам прецакана





Тема Re: Какво по-романтично от това?нови [re: agrimonia]  
Автор where is my mind ()
Публикувано21.05.10 17:47



Тези в интернет си имат субтитри на български.



А по Нова ще са си преведени.... сега дават предния сезон вечер от 11 някъде и 30 ли.... и като свърши ще пуснат новия, който си заслужава. Особено началото и края когато го изгледаш след месеци вдигни темата или пусни друга, ще ми е приятно тогава вече да го обсъдим.


change the perspective before the perspective changes you


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.