Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мммммнови [re: Boждa]  
Автор Keбaпчe c rapнитypka ()
Публикувано10.05.10 15:56



Много си сериозен. А на мен ми замириса на кебапчета, щото в Габрово започна бирфеста преди празника на града и цирка дойде.





Тема Re: п.п.нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 15:58



...Всичко е отдавна минало, всичко е покрито с прах, но във мен не са изстинали думите, изкрица смях. Помня очите ти, твойто “Обичам те!”. Всяко докосване е омагьосване…





Тема ехааанови [re: Keбaпчe c rapнитypka]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано10.05.10 16:21



да дойда и аз...





Тема Re: До двата сладоледанови [re: Cлaдoлeд c мeд и cмo]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.05.10 16:24



Ако ще се разтичате, един "расов" гларус си прави реклама в ГЗСто с разказчета, елате да позяпате.





Тема Re: п.п.нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано10.05.10 16:26



не помня да съм ти рецитирал това....по-скоро беше "О, Жулиета, ако твойта радост прелива като моята и имаш дар повече от мен да я опишеш, то подслади с дъх нежен този въздух ..."



Тема Re: ехааанови [re: Boждa]  
Автор Capa _ ()
Публикувано10.05.10 16:40



Елате, ти и аз ще се включим в карнавала като Белчо и Сивушка, а Боне Крайненецът ще бъде пурпурната фурия.





Тема Re: До двата сладоледанови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 16:47



много сте гадни. човекът си спомня далечното минало, нудисткия плаж във Варна и невинната Ани а вие, вие му завиждате.





Тема Re: Милата манджичка тя -нови [re: Keбaпчe c rapнитypka]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.05.10 16:59



първо, второ и десерт, ща изям!





Тема Re: Милата манджичка тя -нови [re: Roxy]  
Автор Capa _ ()
Публикувано10.05.10 17:02



Не се разтичай и ти, че чистачка ня-ма.


Ела в събота.



Тема Re: Първата срещанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано10.05.10 18:59



хмммм, незнам за коя точно първа среща да ти разкажа


В у-лище имаше едно момче от съседния клас, голям побойник със счупен преден зъб, което винаги си търсеше причина за да се сбие с някой. Голям тормозчия беше, щом минеше покрай съученичките си не пропускаше да ги опипа, и те да се разпищят разбира се, но гадината мръсна на мен ми отделяше специялно внимание Влизаше в дамската тоалетна, риташе вретата, непрекъснато ме целеце със скоби, фунийки и т.н. Една вечер майка ме прати да изхвърля боклука и докато се връщах към входа, сладурчето ме чакаше с приятеля си, искаше ми се да се затичам към входа, ама нямаше и най-малък шанс да ги избегна. Тогава докато небрежно държах кофата за боклук, това момче ми направи най-невероятното признание за любовта си. Не помня много каво ми говореше, и не смеех да го гледам в лицето(заради счупения му преден зъб се носеше мълвата, че бил много нервен като го гзяпат), спомням си поизцапаната, понамирисваща на риба кофа за боклук и една ужасна топлина на лицето си.... после само му обещах, че ще си помисля дали ще се видим в някое кафене (хич нямах намерение да си мисля, просто исках да си се прибера с кофата вкъщи). От следващият ден тормоза в у-лище престана и последваха 6 или 7 месеца в които той непрекъснато ми се обаждаше по телефона и ме питаше дали съм си помислила Накрая дори аз бях учудена от търпението му и малко преди родж. ми ден си обещах, че седващият път като ми се обади ще изляза с него ииии дори може да го поканя на рожд. ми ден....нооо той повече не се обади. Така приключи моята първа романтична среща само казах, че ще си помисля и си тръгнах с кофата за боклук
пп. после поне до 11 клас отказвах да изхвърлям боклука!

Редактирано от Noaa на 10.05.10 19:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.