Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: амиииии...нови [re: Boждa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано09.05.10 23:04



направо рицарят на печалния образ...





Тема всъщност...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано09.05.10 23:10



сетих се за една... тя беше много по-малка от мен..имаше и още по-мака сестра...съвсем мъничка. Попита ме дали имам нещо против, да я вземе...беше около Коледа. Разбира се нямах...много сладко дете. Ходихме в Балабан кафе в Стария Пловдив с още приятели. Детето ми нарисува Дядо Мраз на подложка от чаша, а тя ме целуваше по гърба всеки път като се навеждах напред да разговарям с някой. После на прибиране, една баба ни каза, че сме несериозни родители...как можело да не сме закопчали якето на детето в този студ и да не сме му сложили шала.





Тема точно...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано09.05.10 23:11



хахаха...ама дано не е препратка, че онзи беше леко чалнат.





Тема Аз си я спомням...нови [re: Пъpпъл]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано10.05.10 00:10



... Филип! Баща му - французин, майката - българка! Идваше лятото при баба си... Беше много учуден, че на 13 не мога да се целувам... Направи ми среща под една ела в двора на Стъкленото училище до нас...(сетих се вица за Пена и дъба, ма не е за тука...)... много го харесвах! Много сладко момченце беше...

Като порастна погрозня... Но пък, ние си останахме с целувките... а се целуваше страхотно!



Тема Re: всъщност...нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 09:59



а ти с гол гръб ли беше?





Тема Re: Аз си я спомням...нови [re: parvaty]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 10:01



брех, аз на 13 връзвах опашки на куклите си.


но аз съм си по-бавничка.



Тема Re: всъщност...нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 10:10



имам една асоциация за първа среща, много ярка. беше с кавалера ми от бала и мой съученик. не бях разбрала нито за момент, че той ме харесвал, което чак ми е странно, явно съм била много захлупена (това във връзка дали "личи" или не личи). Мислех, че сме заедно на бала, защото сме приятели и защото класът бяхме решили да не викаме външни дами и кавалери.
след бала се видяхме да пием по кафе-това ни беше първа среща само на нас, без съученици, приятели, баладжиии. и той ми каза, че ме обича-бях втрещена, объркана и ужасно притеснена. нямах ответните емоции и ми беше ужасно неловко. уж се разбрахме, той ме изпрати до нас, аз затворих вратата и след 2 минути той се върна и каза-"не може така, трябва да опитаме. знаеш ли от колко време го искам" ей тук вече аз се разплаках, защото знаех, че шанс няма.
след това брат ми ме успокояваше сума ти време:)))



Тема хаха...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано10.05.10 11:01



в случая... не. бях с кремажа блузка с яка и черни орнаменти...после на гърба ми имаше червило(още помня миризмата на това червило, но не съм я срещал скоро).



Тема Re: всъщност...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано10.05.10 11:10



явно нашего брата почва да проявява смелост чак на бала...сещам се за много примери в този план. Замислих се, но не се сещам да съм имал такава първа среща...само аз и момиче, специално да се срещнем за да се обясняваме...винаги съм бил заобиколен от много народ...
п.п.В края на месеца имаме 15 години от завършването...та ще видим някои от старите любови.





Тема Re: всъщност...нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.05.10 11:52



първа среща и много народ?:))
ти май си падаш по масовките)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.