Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как милвате...  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано30.04.10 03:39



с цяла длан...с обратната страна на пръстите или само с върховете им...





Тема Re: Как милвате...нови [re: Boждa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.04.10 07:19



В началото, когато тепърва започва.... контакта с човека, използвам върховете на пръстите си и се фокусирам върху лицето. То е сякаш... сякаш не мога да повярвам, че имам възможност да го докосна, сякаш проверявам дали е истински и не ми се привижда, а може би и проверявам себе си как ще се почувствам при допира. Когато изследвам лицето, веждите, носа, тръгвам по ръба на брадичката към врата и ушите и много често пръстите ми се мушват под якичката (или ръба на фанелката), опитвам се да 'докопам" повече гола кожа...
В началото и чувствеността на пръстите към допира на чуждата кожа е най-голяма. После, дали поради потоците усещания, които започват да издват от различни части на тялото или просто пръстите се нагаждат към допира, интензивността на усещането намалява. Тогава включвам по-голяма част от пръстите, добавям и дланите, но и вече мястото на милването не е лицето, а навсякъде по тялото. С дланите се покрива по-голяма площ, определено.



Тема Re: Как милвате...нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.04.10 12:47



мога да ти покажа.





Тема хайде де...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано30.04.10 15:27



тъкмо ще ми покажеш и помелотата....





Тема Re: Как милвате...нови [re: Smile]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано30.04.10 15:28



ехааа. аз лично ползвам само върховете на пръстите.......



Тема Re: Как милвате...нови [re: Boждa]  
Автор where is my mind ()
Публикувано30.04.10 22:39



Никога не съм се замисляла.... то и рядко ми се случва, де, но май с това, което наричаш обратната страна на пръстите.

Ама няма ли някакъв психо профил за този отговор? Или ей така питаш просто....




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Как милвате...нови [re: where is my mind]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано30.04.10 23:43



Вожде, ти направо ме хвърли в духовата музика! Чета те и мисля ли мисля.....как точно....Абе, я да се хвърля в спалнята и да взема да проверя, че така по памет нещо не съм сигурна. Щото като почна да милвам хич не си мисля как точно го правя. Аре лека нощ!

Отивам да дигна самолета...



Тема Re: Как милвате...нови [re: Boждa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.05.10 00:51



само с връхчетата на финните ми дълги пръсти - инач..ще се получи физическо-душевен терор;)



Тема хм...нови [re: NUT]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано01.05.10 01:01



както се казваше в една стара стара реклама...подушвам, че сме от една порода...





Тема Re: Как милвате...нови [re: where is my mind]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано01.05.10 01:03



просто питам....загледах се в момата на снимката ми и се замислих как точно го правя аз....иначе възможно е някой и да е измислил психопрофил и за това...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.