Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Консултация, моля  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 14:52



Имам нужда от помощ! Поръчахме роклята за абитуриентския бал на дъщерята. Слава Богу, защото месеци наред повтаряше как ще отиде на бала с кубинки, после как щяла да бъде с дънки и фанелка, а накрая-как изобщо нямало да ходи на този цирк. Та една вечер миналата седмица просто се изцепи:"Утре отиваме да поръчаме рокля!". Добре, че съм говорила с една модистка още през януари и в четвъртък отидохме при нея. Дъщеря ми каза, че иска черна дълга рокля и няма представа каква точно. Както и да е, поръча си нещо такова:


ама в най-общи линии подобно. Та сега моля за съвети относно обувките и чантата-някак ако и те са в черно, май ще бъде прекалено. На хлапето му е все едно, но категорично каза, че обувките трябва да са ниски. Та.....давайте мнения, защото не знам какво да мисля и правя по-нататък :(



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано25.04.10 15:26



Роклята е страхотна.

Бижу някакво ще има ли?



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано25.04.10 15:40



не съм компетентна от професионална гледна точка, но наскоро гледах снимки на Деми Мур и още една актриса, не помня коя, че били с еднакви черни рокли и коментираха на кого седи по-добре.


разгледай коментарите:)
обувките според мен може да не са много високи, но имай предвид, че ако роклята е много дълга ще я застъпва с токчетата, този филм съм го играла.



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано25.04.10 18:22



В момента не се сещам за много варианти - черното си върви с черно и сиво (тъмно или светло-сребристо), но според вида и камъните на бижуто можат да се измислят останалите неща. Нещо ми подсказва, че ще е сребро...


Чантата може да е от някаква кожа, велур или плат, тъмно сребристосива или тъмносиня (съчетание с виненочервено за чанта става, но нещо не си представям обувките). Обувките - изчистени като форма, украсата им ще се съобрази с чантата и/или с бижуто като цвят, материал и украса (катарама-орнамент, бели цирконии, мъниста в еднакъв цвят с кожата им)... Лепените мъниста бързо почват да падат, съм чувала...
Мисля, че моделът дава възможност и за по-малка дължина - да не е до земята, асиметричен край, нещо такова. Поздравления за хубавата рокля!

Редактирано от Roxy на 25.04.10 18:28.



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано25.04.10 18:33



сребристо?




Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано25.04.10 18:44



Мисля, че черна трябва да е и чантата...и едно сребърно колие.





Тема Re: Консултация, молянови [re: Boждa]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано25.04.10 18:56



И аз си ги мисля подобни ... но в чантата и в обувките може да има някакъв метален (и то наистина сребърен) елемент.



Тема Re: Консултация, молянови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано25.04.10 19:54



За метЪла май всички сме на едно мнение...





Тема Re: Консултация, молянови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:41



"Бижу някакво ще има ли?"

Ако питаш нея, ще ти каже, че вече е направила голяма жертва, като се е подложила на изтезанието да мери и поръчва рокля, а бижута изобщо не я интересуват

Трябва да има бужута; тя мрази всичко златно, така че ще я агитирам за нещо сребърно или с камъни, знам ли....



Тема Re: Консултация, молянови [re: Пъpпъл]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:45



"ако роклята е много дълга ще я застъпва с токчетата, този филм съм го играла."

Много си права!

Когато модистката питаше детето колко ще са високи токчетата, за да вземе правилна мярка за дължината на роклята, зверчето повдигна десния си крак и каза:"Така като ме гледате с маратонки, мислите ли че изобщо ще се мъча на токчета?". Последва дълга лекция от моделиерката, че толкова официална рокля не търпи нисък ток, но дъщеря ми беше непреклонна, та наистина не знам дали ще се съгласи на поне 3 см токче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.