Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Е, това вече ме довършинови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.05.10 22:06



Не съм сигурна, че е пълнолетен...





Тема винаги е финансованови [re: denny]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.05.10 22:39



екстраполираш обкръжението си върху средностатистическата паплач, а това е грешно. Тя, паплачта, не чете книжки(не една годишно, нито една на 20 години поне!) и съответно не пазарува такива.
А смъртта на книжарниците е веднага след тая на хората по тъга: аз все още заобикалям бившата руска книжарница в града, където учих и откъдето имам стотици страхотни книги.



Тема Re: Е, това вече ме довършинови [re: *Paл*]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано20.05.10 08:40



Може и да лъже за годините си, макар да пише, че е на 26. Честно казано, и на мен не ми изглежда на толкова.





Тема Каква съм страхливканови [re: denny]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано21.05.10 10:17



Ей, хора, не мога да се позная. Тоест, аз си знам, че не съм от смелчаците, ама това днес е просто върхът. Открих, че днес поне пет пъти тръгвам да напиша едни определени 2 изречения, просто за да попитам смирено какво става с книгата, която чакам да излезе... и не мога. А е толкова просто! Защо, да му се не види, толкова се стеснявам да говоря по делови въпроси, защо ме е страх даже да попитам какво става с резултата от труда ми? Хубаво де, знам, че книгата излиза скоро, в края на този месец, и единственото, което трябва да кажа в този разговор, /или имейл/ е: "Аз ще съм в София еди-кога си, дали книгата ще е излязла дотогава, ако да - може ли да се видим, за да си я прибера?" Ей това трябва да кажа /или напиша/. А не мога, смущавам се от този разговор... яд ме е на самата мен.





Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано21.05.10 11:19



Открих една песен, която не съм чувала от детството си, а страшно харесвам!

Слушайте:



Тема Re: Тема за всичконови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано21.05.10 11:22



Кало, мерси, обаче клипчето е с "абонамент" и долу няма бутон за пускане. Доста клипове в Ю Тюб ги направиха така напоследък, не знам защо. Вчера исках да чуя нещо, което ми е много любимо... оказа се, че и за него вече има "абонамент".





Тема Е, как да не побеснее човек?нови [re: denny]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано21.05.10 16:18



То... така ми се пада, като съм се писала от "корпуса за бързо реагиране", ама това вече е върхът. Вече ще искам да ми плащат вредни и измънреден труд.
Значи: Преди... да речем, два месеца... ми възложиха превода на една биография на Селинджър. Обаче разделиха книгата между мен и друга колежка, на мен се падна втората част. Преведох си аз моята част, изпратих я по живо, по здраво преди две седмици, и си викам - кеф, за пръв път от сто години съм само с една книга за превод. Утре си свършмам книгата, и после... поне две седмици мързел.


Да, да, ама нееее... Ей сега ми звъни телефонът, и се обаждат от онова издателство с биографията. Така и така, колежката се разболяла, преводът й - доникъде, та, такова нали, щото, ами... ще мога ли аз да поема остатъка. И се пуска един дебел намек, че те евентуално могат и да намерят някого, ама ще е почти мисия невъзможна. Познайте от три пъти как реагирах. Приех, естествено... и се простих с мечтите за почивка. Сега ако дойдат и другите две книги, които чакам... просто не ми се мисли.
Ох, имах нужда да се изприказвам...





Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано21.05.10 20:36



Открих я и в бокса, но качеството е много лошо.





Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано28.05.10 12:41



А пък понеже преди няколко дни попаднах на една песен, която ме накара направо да се размажа от удоволсвие, много ми се иска да ви поздравя с нея. Текстът ме накара да се замисля за някои неща, и почти ме провокира за отделна тема, но още не съм я намислила. Но - ето:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.