Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Честит празник!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 21:15



Ти ще кажеш.





Тема Re: Честит празник!нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 21:16



Аха, и на няколко метра от нашия блок си провеждат "конгресите".

Невероятно шучни пернати гадинки.



Тема Re: Честит празник!нови [re: *Paл*]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано07.05.10 21:24



не съм забелязал такова нещо.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 21:26



Не си гледал Фнимателно.





Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано07.05.10 21:31



еми все едно си нямам друга работа, че пилци по цел ден ще зяпам.
Много са ви зле кардиолозите.



Тема Re: Честит празник!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 21:35



Е, тук вече не мога да се изкажа, била съм само при една кардиоложка, инцидентно.
За пилците - да, има далеч по-интересни неща за зяпане.





Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано08.05.10 10:04



Като погледнах днешната дата, ме налегнаха едни спомени...

Точно на тая дата, точно преди десет години, ми беше практическият изпит пслед задължителния /тогава/ стаж в едно софийско училище. С едни ситни третокласници. Та - след като три пъти бях влизала да преподавам на същите тия "мили дечица" и всичко беше минало от хубаво по-хубаво, идва ред за изпитния ми урок. И аз предния ден им казвам: "Така и така, дечица милички, утре ще идват да ме изпитват, искам да сте такива добри и кротички като последните два пъти. Става ли?" И ония ситни гадинки всичките в хор: "Дааа, госпожице!" Е, няма да ви казвам как се държаха, само ще спомена, че ми идеше да ги избия, а пък нашата методистка, дето ме изпитваше, ми каза: "Ще ти го дам тоя изпит, ама ми обещай, че няма да ставаш учителка". Кво да правя - обещах. Та днес е годишнината от тая скръбна дата.



Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано08.05.10 13:05



Учителка? Много нерви си си спестила с това обещание... Спечелила си.



Тема Re: Честит празник!нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано08.05.10 13:19



Тази професия никога не съм я обмисляла като вариант, сгажа го изкарах, защото беше задължителен /вече не е, остана само за тези, които предварително са избрали педагогически профил/. Като завърших, нещата с преводите не потръгнаха веднага, и на някоко пъти получавах предложения за работа като учителка, обаче не приех нито едно. И слава Богу.





Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано08.05.10 13:30



Работих 8 месеца с три годишни. Беше много забавно. Истинско удоволствие е да общуваш с деца на тази възраст. Но отговорността, която непрекъснато носиш за сигурността им ми идваше в повече. Много се страхувах, че някой може да се нарани. Че не мога да държа всяко за ръката. Особено като тръгнехме на някъде. Иначе много си ги обичах всичките.

Но се радвам, че не продължих в тази посока.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.