Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Яжте спокойно яйца!нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.03.10 12:43





as se kazvam ogi priqtno mi e da se zapoznaq s tep 6hi si dade6h li skype mn iskam da te poznaq

Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано31.03.10 20:38



И сега кажете и как ще ги боядисвате. Защото на мен ми омръзна онзи вариант с памука, а разни иконки и тем подобни няма да лепя. Дайте някоя нестандартна идея.



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.03.10 22:35



аз най-обичам с лучени люспи. Истински еко- е, не цапа и е трайно!)
Ама никой не ме пита:)

as se kazvam ogi priqtno mi e da se zapoznaq s tep 6hi si dade6h li skype mn iskam da te poznaq


Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.03.10 22:53



С тревичка и чорапче? Честно казано не ми се занимава с този вариант... С лъжица олио в боята? Но те пак си стават на петна. Макар и по-различни.



Рекорда ми за ядене на яйца едно след друго е 13. Щеше да е повече, мо майка ми уплашено ми издърпа кората яйца от ръцете!



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано01.04.10 09:28



Има някаква желирана боя за рисуване на яйцата, може и да я пробвам... Виж в "Пикадили".

Редактирано от Roxy на 01.04.10 09:42.



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано01.04.10 10:30



Това съм го правила - увиват се в люспи и чорап. И наистина стават много красиви - особено ако добавиш боя към водата - най-добре със зелена или жълта. И стават бързо - не се цапа човек. Добър вариант, защото боядисването с памук е доста мръсна работа.



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.04.10 10:48



Отдолу на памучето не слагаш ли найлонче? Така не цапа... много.





Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: *Paл*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано01.04.10 11:19



Слагам. Но както сама каза - не цапа много.

А този вариант с лучените люспи е малко бавен, защото всяко яйце се увива донякъде в лучена люспа и в чорап и така се вари. Но пък наистина не много, защото накрая само режеш чорапа и го хвърляш заедно с люспата, а по ръцете ти остава само един - два цвята.



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.04.10 19:11



Утре ще боядисвам яйцата, но не съм много ентусиазирана-аз съм на село, а щерката си е в къщи /кой знае какви купони се вихрят там:) /, а преди ги боядисвахме заедно :( Но ще ги вапцам и сама...



Тема Re: Яжте спокойно яйца!нови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано04.04.10 17:12



майка ми винаги така ги боядисваше.
виж, баба ми ги правеше шарени. слагахме цветенца, детелинки по тях, пишехме със свещ, беше красиво, баба ми ги правеше мераклийската.
с младежа боядисахме 10 яйца с голям кеф:)) сложихме да се варят 12, но две се спукаха. станаха готини, залепихме им лепенки навсякъде. цветът много, много не се вижда вече.:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.