Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Е, чак такова затишиенови  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано19.02.10 17:02



отдавна не е било. Къде сте, бре, хора? Ще ви обявявам за общонационално издирване вече, къде се изгубихте?



"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: Catnip]  
Автор mery63 (търсеща)
Публикувано19.02.10 17:22



Пролетта нещо е захласнала всички ни! Слънце, капчуци, остава заленото да надделее и да долетят щъркелите...... Пък на някои може и да донесат нещо, ако не е внимавал в картинката!






не се предавай лесно!

Редактирано от mery63 на 19.02.10 17:24.



Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: mery63]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано19.02.10 19:01



За щъркелите не знам, ама аз току-що открих, че точно след три седмици :може би/ ще "кацне" най-после един резултат от работата ми. Сега едва се сдържам да не вдигна телефона, за да си проверя информацията.

Защото ми стана хубаво, като видях... и сега ме е страх да не ме разочароват.

"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: Catnip]  
Автор mery63 (търсеща)
Публикувано19.02.10 20:46



Надявам се нещата да са минали без разочарование! Завиждам благородно за владеенето на английски, защото аз не можах да се "заимам" с това богатство.

Сега не е нужно да се оправдавам за причините, правя н'екви нАпъни, ама прекалено много инфо имам в наличност и не са останали кой знае колко GB празно пространство в диска ми.
А пък ако имам нужда от превод може да се спазарим за цената, нали!
(Дано правилно съм разбрала с какво се занимаваш!)

не се предавай лесно!

Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: mery63]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано19.02.10 20:52



Никак не минаха нещата, защто не се обадих за потвърждение - реших да отложа за понеделник.

Толкова съм чакала, нищо не пречи да почакам още два дни, за да разбера.
За английския - всеки ден установявам колко много не знам. Пък като се натъкна и на някоя измислена дума, става направо весело.
Правилно си разбрала, да, занимавам се с превод. На художествена литература. И в момента чакам излизането на... хайде да не казвам колко книги, че се депресирам, като се сетя откога чакам някои от тях.
Разбира се, че съм насреща, ако някога имаш нужда от превод. За цени няма да говорим, еаз на другарчета-клубарчета пари не вземам.

"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: Catnip]  
Автор mery63 (търсеща)
Публикувано19.02.10 21:07



аз на другарчета-клубарчета пари не вземам.

Много мило, благодаря! Стискам палци, дано да си е заслужавало чакането! Приятна почивка и вълнуващи преживявания, за да има какво да се разказва в понеделник!



не се предавай лесно!

Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: mery63]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано19.02.10 21:09



Благодаря, приятна почивка и на теб. Всичко ще си призная в понеделник.



"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: Catnip]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.02.10 21:13



И аз съм тук.





Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: *Paл*]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано19.02.10 21:18



Ей, че хубаво.

Обичам да заварвам някого тук... не че имам много за разправяне днес.

"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Е, чак такова затишиенови [re: Catnip]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.02.10 21:20



Работният ми ден свърши към 19.30.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.