Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Прощавайте!нови  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано14.02.10 17:48



Какво е прошката, толкова лесно ли се дава?Някой замислял ли се е какво наистина означава тя?! Каква е нейната цена? Едва ли някой го е правил, прощавал е, обичал е, наранявал е, наранявали са го и пак е простил, но с каква цена само той знае. За всичката мъка, за всичката болка, за всичките сълзи, можеш ли да простиш? Аз мога!!! И вече всичко се превръща в пепел, всичко отминава, но само един спомен винаги остава, споменът, че си простил!



Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано14.02.10 18:03



Мога да прощавам... по много пъти. Но все пак... зависи и какво. Мога да простя, ако знам, че някой ме е обидил в пристъп на раздразнение - което може дори да не е предизвикано от мен - но би ми било трудно да простя, ако знам, че ме наранява умишлено. Мога да простя доста обиди, ако се отнасят само до мен. Но не мога да простя на някой, който наранява или обижда мои близки хора.

"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.02.10 18:22



не съм искала от никого прошка днес.
знам, че е традиция, но не го чуствам точно днес.
има хора, които съм наранила, но няма да им звънна точно днес, а когато реша, че мога да ги погледна в очите и да кажа-сбърках, извинявай.
за това ми трябва време, но в момента, в който назрее, мога да вдигна телефона и в 2 през нощта или да ида до другия край на града.
От мен също никой не е искал прошка днес.
сигурно изглеждам необиждаеща се.:))

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Прощавайте!нови [re: Catnip]  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано14.02.10 18:41



Даа,при всеки е различно





Тема Re: Прощавайте!нови [re: Пъpпъл]  
Автор ramire7 (много як)
Публикувано14.02.10 18:42



Въпреки че традициите не са това което бяха,те съветвам да поискаш прошка от близките си!



Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.02.10 19:05



защото така повеляват традициите? (все пак)
защото не може да го направя утре?
защото..защо?:))

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор Catnip (A Girl on Fire)
Публикувано14.02.10 19:09



Това прозвуча почти като: "Покай се, чадо... докато е време".



"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."




Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано14.02.10 19:16



Много хубава тема.

За съжаление отдавна съм далеч от близките си. А по телефона не е същото. Миналата година си прощавахме. Тази не. Да, трябва да се прости истински. Ако не можеш - по-добре да не се прави.



Тема Re: Прощавайте!нови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано14.02.10 19:17



Утре, утре и току виж сме побелели.

Аз даже почнах...



Тема Re: Прощавайте!нови [re: ramire7]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано14.02.10 20:23



Честно - ако седна да мисля кой с какво ме е засегнал или аз кого съм засегнала ще отиде прекалено много време, при това ще става дума за съвсем фалшиво "разкаяние". Ако съжалявам за нещо си го казвам веднага, а съм прекалено горделива за да се обидя и да чакам извинение. Ако случайно се почувствам засегната просто си го връщам. И не съжалявам за това, нито искам да ми се извиняват или да съжаляват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.