Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Вулпеснови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.02.10 17:47



която днес отбелязва ново начало и ми се иска да и пожелая много, много късмет, много пари, професионални успехи и...любов.



Вулпи, ще ми липсват онези моменти на задълбочените ни разговори на вселенски теми, на работата в екип и професионалните разбори, които правехме заедно, ще ми липсва твоето "дреме ти на шапката" и "кво ти пука", които винаги ми действаха окуражаващо, , чипса, който сама сигурно не бих си купила, случките в живота ти, повечето които ме оставяха с отворена уста и с усещането, че живея в саксия,, небрежността, с която казваше-"това цвете май не съм го поливала отдавна", без да даваш знак, че ще идеш за вода, умението ти да казваш "***** мааму" във всякакви варианти, завиждам ти за ТОЗИ речник:))), за усещането, че мога да разчитам на човека до мен 100%, както и благодаря много за подкрепата ти последните месеци. ти си знаеш за какво.

Нека ти върви като по вода.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано01.02.10 19:39



И от мен пожелания за успешно плаване в дълбокото, никога не съм се съмнявала в теб, способностите ти и характера ти.


От изгодни сделки, добри партньори, много късмет и много любов да не се отървеш!

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.02.10 20:09



Вулпи, не знам какво ти се случва, но явно е някакво ново начало за теб. А новото винаги е вълнуващо и различно. Успех във всичко. Философския подход явно си го имаш, та няма да ти го пожелавам.





Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано01.02.10 20:45



Вулпес,м.... му,сигурно се забавляваш страхотно!
Кеф,а?


Късмет и попътен вятър!

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано01.02.10 21:11



Вулпес, Пърпи, на добър път :)

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: За Вулпес [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано02.02.10 00:04





Честито и много успехи, бързо израстване и готини колеги на новото място!
И нека всички рибари като теб имат добър улов тая година!



Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.02.10 09:31



Попътен вятър, лисанке, ти си печена и навсякъде би се справила.



Двете с Вулпес много ще си паснем по отношение на речниците.



Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано02.02.10 12:35



Лелеееее, чак сега влизам, малко съм в джаза


Пърпи, направо ме остави без думи, жено... таман си повтарям, че не ми липсва толкова миналото баси, почти си бях повярвала... кво съм си повярвала и аз не знам де, като вчера пак, макар и дистанционно, ми спаси г...а безценно е да имаш на кого да разчиташ, особено ако човекът срещу теб е цар на гугъл и докато аз се шашкам намира светкавично секви съдебни решения, знайни и незнайни, включително как е УАС на френски... вчера бях като в некъв космос, имах нужда някой да ме хване за ръката и да ме приземи, да ми прати линк към некво разумно мотивирано решение благодаря ти, бейби, че макар да не си наблизо, рамото ти е тука. Готино ми е, че си имам мой си кабинет, баси ква съм гъзарка просто не е истина, ама някак си скайпа ехти кухо и няма с кой да се посмееш, имам три телефона, ама като се сетя двете се оправяхме чудесно с един общ, така поне можеше да излъжеш, че колежката я няма в стаята (едва устоявайки на изкушението като те пита поредния нахалник "А къде е?" да му кажеш "С...ре"), това секретарката не го прави за мен, и освен това английския й е невъзможно добър и ме комплексира ужасно...
Но не се оплаквам. Исках го, получих възможност, направих го и не съжалявам. Няма как да разбера дали ще полетя или ще падна, ако не скоча.
В такъв момент обаче е страхотно усещането, че някъде там, зад едни екрани, има хора, които ти пращат по една шепа кураж и по една усмивка много готино, благодаря ви.



Тема камък ми падна от сърцетонови [re: Vulpes]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.02.10 13:06



По сдържаното описание на бившата ти колежка не става ясно дали си си сменила работата или си се омъжила за талибанин примерно!





Тема Re: За Вулпеснови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.02.10 13:26



Вулпес, каквато и да е причината - късмет и попътен вятър.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.