Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Габриел  
Автор Capa_ ()
Публикувано01.02.10 16:33



Гарсия Маркес е пич.


Четох в нета някакво прощално негово писмо. Ще ви постна това, което е важно според мен.

Ако Бог ми подареше късче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи пред слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.

Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха и колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!

Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш.



А дали е добре винаги да казвам това, което чувствам? Не съм сигурна, че е така.
Вие как мислите?



Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор mery63 (търсеща)
Публикувано01.02.10 17:07



Ааааа, колкото и да е лицемерно - не казвам това което мисля! Че то иначе нямаше да съществува дипломацията като такава.

Ако винаги казвам или показвам мнението си у нас щяхме да сме непрекъснато във военно положение, на работа също...... Добре, че можем да сме толерантни, /макар и от време на време/

не се предавай лесно!

Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано01.02.10 17:19



Аз понякога казвам, друг път не. В процентно отношение повече казвам, отколкото да не казвам.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.02.10 17:52



е щото е Маркес, за това е казвал това, което иска.


а и той по принцип си е малко Мара Подробната.
Естествено, че не казвам винаги това, което чуствам.
Но на теб ще ти кажа. Имаш право на един въпрос. Само!

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано01.02.10 20:11



Да де, ама е прощалното писмо.

То, тези работи тогава се осъзнават.
Иначе гледам да казвам това, което мисля, доколкото събеседникът може да понесе. Имам такива, които много носят, имам и такива, които хич не носят - с тях карам по-внимателно.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.02.10 20:18



Е чак пък винаги ... наистина е граничещо с военно положение. Но покрай своята тактичност и добро (надявам се) възпитание по някога наистина пропускаме да кажем какво мислим. Може и да е глупаво, но не бива да оставяме това "за после", "за някой ден" който никога не идва. Неизречените чувства са стъпала надолу в пътя ни един към друг.



Тема Re: Габриелнови [re: Capa_]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано01.02.10 20:42



Понякога мълчанието ми,породено от най-различни чувства,казва повече,отколкото човек би понесъл.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Габриелнови [re: DaCat]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.02.10 09:33



Мда, но аз имах един пресен случай, в който реших, че познавам човека и че той може да понесе истината...е, не я понесе. Слагам катинар на устата вече или по-скоро марля, която да филтрира максимално истинските чувства.





Тема Re: Габриелнови [re: moorea]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.02.10 09:34



Мълчанието може да се изтълкува погрешно, все пак отсрещната страна не е медиум.





Тема Re: Габриелнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.02.10 09:37



Темата ми с процентите е на втора страница, пиуенце.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.