Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано24.01.10 18:18



Външността на О. Ястреби е нищо в сравнение с вътрешността им.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Събирам мнениянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано24.01.10 18:24



Знаем, знаем, чували сме.



'I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself.'

Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.10 19:42



Много ми харесва.

Дано успеят да го направят прецизно, защото има доста финни детайли. Колиетата, изпълнени на снимките ми се струват малко груби и недоизпипани откъм тънките детайли.



Тема Re: Събирам мнениянови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано24.01.10 19:52



Много се радвам, че ти харесва.

Много искам да стане хубаво, първо, защото на практика това е първото бижу, което наистина съм си поискала, и второ, заради самия му произход. /Някъде по-рано в темата обясних откъде е/. Никога не съм имала особено влечение към бижута, но това ми подейства особено още като го видях, а сега заради книгата, от която е взета идеята, просто ми се струва невероятно важно да го имам.
Това на снимките са брошки, май, но да, наистина изглеждат малко груби и дори тежки. Надявам се моето колие да стане по-фино, но... ще видим. Сега доуточнявам подробнвостите по изработката.

'I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself.'

Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.10 20:15



Пожелавам ти от сърце да стане хубаво и да си го носиш със здраве!

Явно, това бижу има много специален смисъл за теб. Аз имам колие, малко по размер, което сложих преди години и от тогава не съм го сваляла. По този начин имам завинаги обичан човек върху сърцето си.



Тема Re: Събирам мнениянови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано24.01.10 20:53



Наистина е специален смисълът, който влагам в него, особено напоследък. Иначе имам едно бижу, с което не съм се разделяла от петнайсет или шестнайсет години - едно сребърно бухалче с тюркоазени очи, което ми донесоха родителите ми от Гърция. Не е нещо безумно скъпо като цена, но като емоционална стойност нямам по-скъпо бижу. Никога не съм го възприемала като "талисман", не обичам тази дума, но имам чувството, че ако спра да го нося, ще се случи нещо страшно.

'I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself.'


Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано24.01.10 21:22



На мен много ми харесва. Напомня ми картинката на аватара ми. И също мисля, че бих го носила ако е от сребро (и аз не нося злато).



Спомням си преди години се бях взела едно китайско колие - от онези китайски магазинчета за един лев, които обикновено са на няколко метра от ресторантите - с водно конче в средата. Много си го харесвах.



Тема Re: Събирам мнениянови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано24.01.10 21:31



Аз колкото повече го гледам, толкова повече ми харесва.

И се радвам, че и тук го харесаха толкова много хора. Вече намерих материал за изработката, сега остава и да го изработят добре. Наистина малко ме притеснява как ще изработят стрелата, но все си мисля, че ще стане. И
много ще се кефя, като знам, че само аз в България имам такова бижу.

'I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself.'

Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано24.01.10 21:34



Стрелата я виждам като "ръбче" - по-широчка в основата /тая страна, дето ще ти е откъм дрехите/ и изтъняваща нагоре, полегнала триъгълна призма като шоколад "Тоблерон", грубо казано - и така ще е здрава. Зависи как може да се изработи, разбира се.



Тема Re: Събирам мнениянови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано24.01.10 21:39



Може да стане. Линиите са красиви и чисти, но мога да си представя защо се е притеснила майка ти. Във всеки случай и аз бих носила такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.