Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Супанови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано16.01.10 22:20



"Пилешка супа за женската душа" е книгата, която унищожавам тези дни преди лягане.
Споделете кое е "пилешка супа" за вашата душа.


Може да е спомен, мечта, случка, план, опит, каквото искате, но трябва да е нещо конкретно, за което като се присетите се чуствате добре или е нещо, от което сте извлекли някаква поука в позитивен аспект.
Моля, мъжовете, които се броят на пръсти в този клуб, да се чустват добре дошли в темата.

Думи, думи и нищо повече

Тема щомнови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано16.01.10 22:38



си посегнала на тия американски турбопростотии, не вървиш на добре.


Иначе супите сакс. Сърмите рулз.



Тема Re: Супанови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано16.01.10 23:35



Таман реализирах една топла супичка


До Златните - да кажем - динамично, и дрифт на завоите, по това време няма ни-кой. До там е чисто и сухо, оправили са пътя навсякъде.
Нагоре към Момина скала бааааавничко, напоително и на къси. Всичко е сежно. Магично е. Все едно се разхождаш из земите от Властелина на пръстените, и е съвсем риалити. Фаровете оветяват само един малък тунел напред (ако е ясно и луната е голяма може и без фарове), а гората отстрани те залива. Снегът блести на фаровете неестествено ярко. Усещането е невероятно, пристрастена съм



Тема Re: Супанови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.01.10 00:04



Ще изброявам неща, свързани с ПРИЯТЕЛИТЕ ми, тъй като разни географски местности не ми се описват, въпреки че и те са ми вид супа, но сравнително постна със сравнение с това, което получавам от определени хора. Та започвам изброяването, редът не е важен, не ги изброявам по значимост, а ей тъй, както дойде.
1. Когато една сутрин дойдох в офиса, нямаше никой, до клавиатурата ми имаше разкошна зелена ябълка, а върху клавиатурата - любимият ми фингърборд, с който обичам да спортувам върху бюрото. Цялата аранжировка беше изпълнена сещате се от кого

.
2. Когато Големи очи ме погледне изотдолу с големи очи, пълни с доверие.
3. Когато видя отношението на всички ви тук, както и на другото място. Съпричастност и разбиране.
4. Когато получа конкретно от теб смешен есемес, почващ с gysi :))) или с Елфаран сме си говорили нещо в нета и пет минути, след като си е тръгнала от работа, ми звънне по телефона, за да си продължим разговора.
5. Когато се срещна с приятели, с които не сме се виждали дълго време и изведнъж ме тресне усещането, че времето се shift-ва и все едно не е имало времеви интервал между последната ни среща и настоящата.
6. Когато неочаквано получа бонбони от Дядо Мраз, ангелче от Ноа или Мъдър бухал от Моореа.
7. Когато имам съпорт и в най-шантавите си идеи, просто се размазвам от кеф.
Ако се сетя за други, ще пиша пак.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Супанови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано17.01.10 01:46



Всички поуки са в позититвен аспект, та дори и да са получени с цената на ожулени до кръв колене. Чистите житейски позитиви не е задължително да водят до поуки - ако нещата просто си вървят, не ги мислим. Щом стигнем до много мислене, значи нещо не е станало съвсем според очакванията и се успокояваме с мъдрости, затова ония с поуките са нашарени със светло и тъмно в различни количества.

Три неща обичам на този свят - рока, приятелите и това, че съм инат...

Редактирано от Roxy на 17.01.10 02:49.



Тема Re: Супанови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано17.01.10 09:23



Този клуб ми е супа, когато ми е тъпо не пиша, само чета, но знам, че ви има.
Усмивката на сина ми.
Да танцувам сякаш никой не гледа.
Да пея с пълно гърло в банята (горките съседи).


Да разбера, че имам сродни души.
Да постигна нещо, за което всички казват, че е невъзможно.

Това се сетих досега, може да допълвам.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Редактирано от DaCat на 17.01.10 10:08.



Тема Re: щомнови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано17.01.10 10:42



ти нищо не разбираш от женската душа.


книгата е готина като цяло. включени са всякакви истории на хора, някои искрено ме забавляваха, други натъжаваха.
като не можеш да оравиш супа, не се обаждай, а ходи чети в Готварство.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Супанови [re: Vulpes]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано17.01.10 10:44



"По пътя"-2 част, автор Вулпес Кайряшка.


разкажи случка, знаеш, че твоите преживявания обикновено ме оставят с отворено уста.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Супанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано17.01.10 10:46



то към теб как иначе да си започне човек смс-ите.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Супанови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано17.01.10 10:47



то в повечето случаи нещата не вървят гладко, особено ако зависят и от други хора.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.