Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Дирските клубовенови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.01.10 16:57



Докато кротко си ровя в АПИС-а, за да открия свят интересни наредби на Столична община, колежката ми се залива от смях на съседното бюро. Само да споделя, че има много смешен смях.

Тя броди из клубовете на дира, чете ми бисери на познати и непознати юзъри като коментира:"Тва не може да е истина", " Господи, ела да си събереш вересиите", "А тази била психоложка, моля ти се" и се залива отново в смях.

Признавам си, че не мога да проследя всичките теми, които тя гледа, но от около час тя се кани да си купи нещо за ядене и все я приковава нещо весело на стола.

Обобщение:
1. Благодарим на клубовете на дира, че са такова смешно място-а смехът е здраве.
2. Има ли други забавни места, където щъкате?
3. Дали броят на смешковците последно време в дира се е увеличил? (Въпрос към старите юзъри)
4. Понякога все пак се ужасявам, че може би НАИСТИНА това, което пишат клубарите в дира, може и да го мислят.

Ако искате може в тази тема да пускате линкове на теми от други клубове, които са ви се сторили забавни/смешни/поучителни/интересни.

Сара, знам, че се подвизаваш в ГЗС.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Дирските клубовенови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано06.01.10 17:02



Сещам се за две култови теми, появили се с около ден разлика съответно в Женския и при Разведените. В първата централна фигура беше художествена композиция от препарирани гълъби, които любимата (почитателка на гълълби) на главния герой ужасено отхвърлила за подарък, което го накарало да си зададе вечния въпрос "какво искат жените?", а във втората една дама ревнуваше мъжа си от котката и искаше да я трепе...



Лудите в Дир-а станаха повече, подписвам се с две ръце и два крака...

Редактирано от Roxy на 06.01.10 17:03.



Тема Re: Дирските клубовенови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.01.10 17:04



хахаха, я дай линк.


мореа подари на ястреба препарирана сврака.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Дирските клубовенови [re: Roxy]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано06.01.10 17:05



Тая с котката и аз я четох. Имаше черен хумор на предложения какво е по-добре на направи, вместо да убива котката. Смяла съм се и съм чела на колежката в офиса извадки от темата.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Дирските клубовенови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 17:06



Не е сврака, а бухал

Освен това точно в този момент той ме наблюдава от упор, добре, че над него е ангелчето на Ноаа да ми създава усещане за божественост

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде

Редактирано от Okaян яcтpeб на 06.01.10 17:07.



Тема Re: Дирските клубовенови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 17:07



Тъй като пиша почти от зората на клубовете, мога да кажа, че нивото на пишещите е доста спаднало

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Дирските клубовенови [re: Пъpпъл]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано06.01.10 17:18



Броят на идиотите определено се е увеличил напоследък. Това на фона на понижилите се цени на компютрите и интернет услугите през последните години, които дават възможност и на най-отявлените психопати да нахлуват в интернет пространството и да ни занимават с глупости.



Тема ето нещонови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.01.10 17:34



от други форуми:)

Форум БГ Мамма е огромен и е събрал в себе си завиден брой уникални умозаключения, които някой се е сетил да събере в отделна, доста интересна тема. Истински ме забавляват странните имена на темите пускани във форума, които майките, с достатъчно свободно време /явно децата им са кротки/, издирват, записват и коментират. Ето някои от тях:

“За и против живеенето с родител?” - твърдо против. Още от раждането си децата трябва да са сами!

“Мога ли да захраня с каша на 4 месеца?” - Не е ли старичка кашата на 4 месеца?

“aз съм бременна” – А много други не сме. Всички ли да пуснем тема?

“Рецепти за секс” - Аз знам една: всичко е като при кекса, само че яйцата са отвън.

“ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ИЗБИВАНЕТО НА ЗЪБКИ ДА Е СЪПРОВОДЕНО С ПОВРЪЩАНЕ” - Да, ако избитите зъбки попаднат в храносмилателния тракт.

“карма ми наля драсти4но а детето не иска АМ кое да избера” – Не видях да има алтернатива.

“Как се вдига температура?” – Не намирам думи!

“Кораб Иванов Петров ?” - темата е в подфорум "Имена", авторката се чуди дали това би било подходящо име за бебето й. Много ми хареса един от отговорите: "По-оригинално би било Параход."

“подаръци учителки” – Къде ги раздават?

“Детето ми не иска залъгалки и гледахте ли новата реклама” - Нерде Ямбол, нерде Стамбул, дето се вика...

“Колко ви струва първолакът?” - А, сравнително евтино ни го дадоха...

“Към богатите съпруги във форума-къде и как си хванахте богат мъж?” – Е, няма да си издавам тайните, я!

“Колко ориз трябва за една пълнена чушка?” - Цяла чушка? Никога не съм готвила цяла чушка... Аз да не храня казарма!

“Какъв е аромата на супата от месо?” - Егати работата! Никога не съм могла да определя на какво мирише супата от месо.

“Магданоз с мирис на градушка?” – Само не ми казвай, че си търсиш такава комбинация от аромати!

“ПОдстригвате ли си космите в носа?” - Космите не плашат душите наши, но не и красавици със стърчащи от носа мустаци!

“Колко дават в Бургас за второ дете?” – А вие колко му искате?

“Бебето ми често хваща очи, помогнете със съвет, споделете опит” – Моето пък повече си пада да хваща носове.

“какво да правя с ушите” - Ами не знам ама май наистина се правеше нещо с тях…

“как да отвикнем да заспиваме на ръце???????????” - Пробвайте по гръб. Не ви ли изтръпват ръцете да спите на тях?

“В колко гардероба се събирате с 2 деца?” – Като се притиснем силно един към друг и в един можем да се поберем.

“Къде готвите основната манджа?” - Опитах се да я готвя в офиса, но шефа много взе да мърмори и сега съм си спретнала едно огнище пред блока. Няма да си умирисвам новата кухня я!

“Как се справяте с обличането сутрин за работа?” – Трудно, за това съм си наела човек да ме облича.

“Как да се удържаме през нощта да не пишаме?” – Намалете бирата преди лягане.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Дирските клубовенови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано06.01.10 17:53



Четох го това, даже май се включих, мноо беше добро!

И най-ценното на тая тема беше, че имаше агитка, поддържаща тезата колко е романтично да подариш препарирани гълъби на жена, която обожава гълъбите



Тема Re: ето нещонови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 17:57



Не знам за вас, обаче на мен ми потекоха сълзи от смях, докато го четох това нещо, даже и сополи. В този ред на мисли, ето още един линк:



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.