Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 11:00



Ето на какво попаднах днес:
Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза: „Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш.“ „Какво ?!, Какво трябва да значи това ?!?“ – подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява … „Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж.“ На моя втрещен поглед тя отговори: „Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?“ Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почивка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяяям неназован МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземе всичките. Искаше и нови обувки за парцалките – да вземем по един чифт за всяка комбинация – бях отново ларж. Отидохме и до бижутерията – взе си чифт диамантени обици. Абе с една дума – беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва – поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката – „Разбира се, скъпа.“ Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: „Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата.“ Едвам сдържайки се, измрънках: „Нее, мила, не съм в настроение.“ Лицето й побеля, ченето увисна в недоизречено „КАКВО?“ И тогава додадох: „Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване.“ И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: „Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам ?!“ Очевидно и тази нощ няма да има секс !!!

И сега въпросът е - кой кого разбира и какво му пуска?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърнешнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано06.01.10 11:15




Секс и шопинг. Дали да не си го туря кат девиз знаиш къде?
Нещата са несравними обаче, щото не съм от тези, които се подмокрят от едно пазаруване. Виж, от милото отношение на ответната страна - да!

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърнешнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано06.01.10 11:28



Честно казано, шопингът въобще не ме настройва романтично, еле пък да ме подхвърга до тавана. Много ми е самотно занимание шопингуването/без алюзии с рекламата за другото самотно занимание/.
С моя приятел ходехме често до Пловдив, той- бизнес срещи, а аз работех на смени тогава и има възможност да пътувам с него. Настанявахме се в хотела, а той ми оставяше пари за шопинг като си мислеше, че това ще овлажни копнежите и желанията ми дори и за през нощта. Мне, това е гадно и въобще не ми харесваше. Не ме караше да давам, а да си стоя неудовлетворена.
Е, и стиснатостта ме отблъсква също толкова. Абе, зависи.





Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърнешнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано06.01.10 12:04



звучи като нещото, което всеки трябва направи....





Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърненови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 12:09



Дупе, кога най-сетне ще ме обявиш за твой духовен гуру?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърненови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано06.01.10 12:15



Не мога Гащи, ще се размие тайнствеността около нас и ше ни обявят за геюве...





Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърненови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 12:16



Е ся, аз няма да те е..ъ, щото не си на нивото на финансовите ми възможности, а ще те насочвам в медитацията, тъй да се каже.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема сега се сетих да цитирам Парвати...нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано06.01.10 12:18



..."G-точката на жената се намира в края на думата shopping"...
простете ми, но съм мъж...





Тема Re: сега се сетих да цитирам Парвати...нови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.01.10 12:19



АААААААААААААа, ХАХАХАХА, това направо изкърти офисната ми мифка



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Не съм в настроение, искам само да ме прегърненови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано06.01.10 12:22



Насочване в медитацията звучи добре....щото нали се сещаш досега кой точно ми насочваше медитациите...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.