Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ненови [re: Kaлинckи]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано08.01.10 22:11



Отново изместваш темата. Не става въпрос колко неща може да съчетава една жена, а какво става, когато трябва да направи избор.
А иначе една жена може и да ходи на фитнес и плуване, да води детето на пиано, да прави кариера, да поддържа външен вид и да не изостава със светския живот (примерно). Времето обаче не достига всичко да е на макс, но това е схващането за това каква трябва да е съвременната жена-като танк-всичко можеща и универсална.
но ако жената трябва да направи избор- повтарям-"трябва" кое ще избере си е нейна работа. още в първия си постинг писах, че аз избирам семейството.

Думи, думи и нищо повече


Тема Аа, да,нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:18



става слон, ако се отговаря с лични обръщения. Аз си пиша принципно. Не знам филма. Като питам въпрос, е за да придобия още една представа, нови мотиви, а не някакъв личен коментар. Ама квото.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Аа, да,нови [re: Kaлинckи]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано08.01.10 22:21



аз пък мислех, че искаш да чуеш точно лично мнение по принципен въпрос, а не мотивите на режисьора.

Думи, думи и нищо повече


Тема Анови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:25



аз какво написах?

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Това явнонови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:26



и да чета още, няма да го рабера, така че остава така.



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Това явнонови [re: Kaлинckи]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано08.01.10 22:28



кое няма да разбереш?

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Аа ти не си разбраланови [re: Kaлинckи]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:28



"личен коментар"!

Това изречение е свързано с предишното изречение и личен коментар не е, че го казва субект от тук, а че е насочено към субект, който отговаря, а не към темата.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Ако не съм разбрала за какво е тематанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:30



не можах да разбера тогава кой е въпросът, по който толкова активно участвам, без да съм го разбрала правилно?



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ако не съм разбрала за какво е тематанови [re: Kaлинckи]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано08.01.10 22:41



Извинявам се, че се намесвам.
Калински, колко познаваш Вожда? Колко си говорила с него (всякакъв вид комуникация имам предвид, дори и на живо).
Защо вадиш заключенията си за някого от един единствен постинг? Това не е ли точно толкова плоско, колкото и репликата за феминизма, която те подразни?

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема А какви изводи и заключениянови [re: DaCat]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано08.01.10 22:46



съм направила аз за него?

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.