Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема А така!нови [re: Boждa]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано09.01.10 15:05



Защото само аз прочетох темата.



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Аз пък не съжалявамнови [re: denny]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано09.01.10 15:13



Не ми е важно.
Аз не мисля, че човек може да говори само и единствено за това, което лично на него му се е случило. Не може тотално всичко да ти се случи. Много от нещата ги научаваш чрез хората около теб. Говоря принципно. Темата вече я зарязах.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ами добре...нови [re: Kaлинckи]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано09.01.10 17:10







Тема e,нови [re: Kaлинckи]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано09.01.10 17:18



стигнахме до истината все пак...значи спора си е струвал..





Тема Оффнови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано13.01.10 21:33



Дени, видях "твоята Дездемона" на видно място в книжарниците. Прощавай за офф-а, но ми стана драго и исках да споделя.





Тема Re: Оффнови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано14.01.10 08:55



Много ми е мило, че споделяш.

Радвам се на такива новини... дано има читатели, защото книгата е хубава въпреки странната корица.
Надявам се до края на този месец да мога да се похваля с 2 нови книги... стискайте палци, за едната направо си заслужава купон да организирам.
ПП. Много хубаво ми стана от това "твоята Дездемона". Аз май наистина развивам едно такова "собственическо" чувство към книгите, които превеждам, и много ми е хубаво, някой като каже: "Видях една от твоите".

Редактирано от denny на 14.01.10 08:57.



Тема Re: Оффнови [re: denny]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано14.01.10 11:00



Колко хубаво


Creative life



Тема Re: Оффнови [re: Vulpes]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано14.01.10 11:07



Хубаво ми е, да... и когато чакам да се появи нещо ново, ставам доста нетърпелива... снощи се зачетох /няма да кажа за кой път/ в оригинала на една от книгите, чието излизане чакам. И ми хрумнаха някои идеи за хубави теми, но ще изчакам, докато се появи книгата, защото иначе ще е един вид разкриване на служебна тайна.





Тема Hello Sister!нови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано15.01.10 04:45



Разбирам те прекрасно!

Аз развивам точно това "собственическо" чувство към цели сгради и ми е безкрайно приятно независимо, че работя в екип.

Озадачи ме споменавайки странната корица. Не се ли убедихме взаимно преди време, след приятна дискусия със симпатични членове на клуба, че корицата е супер ... сравнена с оригиналната?



Тема Re: Hello Sister!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано15.01.10 10:04



Извинявай за това "странната". Май се хванах за личната си първоначална реакция.

Вярно, че накрая постигнахме съгласие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.