Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Това писах и на Да Кат,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано28.11.09 23:08



дъщеря ми е почти на 4 години, и нито ден не е живяла с баща си... знае си името, което е неговото, познава го, като го види... но, до скоро не ме питаше за него, и всичко си беше наред - смятах, че като не го е имала, няма как да й липсва... обаче, тибетците явно ще излезнат прави, и човек си избира преражданията, и родителите - също... защото, дори да го види два пъти в годината, после ще пита 10 дни за него...

... снаха ми казва, че е редно да започна да излизам, да се срещам с хора, да си намеря другарче и реален баща за детето ... обаче, аз не смятам, че това е редно... никой не е длъжен да ми гледа детето, а аз така се чувствам ... все едно бих ангажирала някой със себе си и дъщеря ми... не знам, май не съм съвсем нормална, да ти кажа... Може да се окажа, че и аз мога да се разписвам с левия крак!



Тема Да, знам, Нът,нови [re: NUT]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано28.11.09 23:09



аз никога не съм криела от нея каквото и да било, и се разбираме само с поглед - знам кога е гладна, кога е нервна и т.н.... Просто понякога я пазя, да не разбира неща, които и без друго са трудни за глава, а ако главата е малка - още по-трудни...





Тема Ами,нови [re: Dolce De Leche]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано28.11.09 23:11



отпусни се, бе, Долче, иди в Попържните и си го кажи!

А, аз не мога да прося - дядо Мраз отлично знае от какво имам нужда - ако е решил, че съм слушкала, ще ми го даде, ако не... Каквото - такова! А, данъчните, щом са заслужили, са за .... попържните!

Редактирано от _parvaty_ на 28.11.09 23:12.



Тема Re: Това писах и на Да Кат,нови [re: _parvaty_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.11.09 23:12



Я пробвай с левия, аз ще пробвам с десния и после ще обменим опит.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Не знам дали "трябва",нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано28.11.09 23:18



така се чувствам...





Тема Re: Не знам дали "трябва",нови [re: _parvaty_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано28.11.09 23:25



Ми то туй няма да ти помогне. Я да го махаш това чувство!

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема хм...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано29.11.09 08:43



вярно е, че никой не е длъжен, но може пък да се има някой, който ИСКА да го направи... и за нея и за теб...незнам, аз не мога да ти дам адекватен съвет, защото материята ми е твърде непозната, но...винаги има надежда. Не мисля, че трябва да мислиш за това ка би ангажирала нчкого, а за таа как да го обичаш...
Поздрави от вождови поляни...





Тема Ох,нови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано29.11.09 10:22



мога да ти напиша толкова много за Любовта и Доверието... и как обичайно вървят ръка за ръка... много чоглава тема е тази, моята... Но, благодаря ти за съчувствието, и поздравите, Вожде... пък, другото... все по някакъв начин ще се нареди... все някога...



п.п. как е плажа?

Редактирано от _parvaty_ на 29.11.09 10:25.



Тема Re: Благодаря ти занови [re: _parvaty_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано29.11.09 10:52



А, не се чувствам зле, напротив - прекрасно се чувствам, знаеш ли колко каляват такива положения.
Кой каквото пропуснал - пропуснал, негова си работа, няма как да навакса.
Аз не пропуснах и миг, което ме прави щастлива.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Ох,нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано29.11.09 11:47



ще се радвам да поговорим по темата...нищо, че е чоглава...нали затова сме гениите, да решаваме проблеми(това последното беше с идея да предизвика усмивка у четящия го....не съм чак толкова самовлюбен

)
За съжаление, не можах да стигна до морето вчера...отрочето и жената любима са болни, и нямаше как да ги оставя....хората обаче са изловили рибата...поне на думи по телефона...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.