Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Разбиването на заблудите...нови  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.11.09 14:00



Днес, примерно разбих дългогодишната романтична заблуда, подхранвана от художника, при който учех рисуване, че приличам на Рудолф Валентино....което несъмнено е удар по и без това жалкото ми напоследък его...


Случвало ли ви се е? Не говоря за разни големи неща от рода на "вярвах в истинската любов, ама нея я няма", а за такив дребни...даже малко глупави нещица...
п.п.Дано останалите му теории относно мен не претъпят такова фиаско...




Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.11.09 14:03



Учителят ти да не е била нещо, хм, с колеблива сексуална ориентация?

На мен са ми казвали, че приличам на Мариус Куркински, нямам идея защо.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.11.09 14:05



не...но беше голем женкар...
хахаха...нееее... Мариус...грам не приличаш..





Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Boждa]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано16.11.09 15:23



Споко, Валентино е бил обратен или поне би-...



Веднъж в "Червената къща" като беше с коса и леко брадясал ти казахме, че си като Че Гевара /само с малко повече бузи/, а пък един бивш като сложеше милитъри яке и каскет също беше като Че Гевара /само че кльощав/...



Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано16.11.09 17:48



това не знам как ти се вписва в темата, но аз разбих (доста късно) илюзията си, че хората в клубовете в дира са доброномерени. може би защото нямах наблюдения и пишех в много малко клубове, (сега в още по-малко), но ми беше много непонятно откъде тази злоба, дълбокомислени разсъждения за живота на човек, когото непознаваш и даже оценки.

после ще помисля и за друго:)

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано16.11.09 18:47



В тази връзка - аз също така твърде късно си разбих илюзията, че ако си сложиш в скайпа отметка, или както там се казва, "отпочиващ" или "отсъстващ", това ще попречи на разни досадници да ти се натрапват. В момента съм на ръба да напсувам един такъв - който просто отказва да разбере, че не мога да си пиша с него по всяко време. И не, не става дума за млад и нахален човек - по-лошо - възрастен и нахален, който явно не признава никакви ограничения.



Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: denny]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано16.11.09 19:46



Недей за възрастните, уважавах ги, отстъпвала съм място в превозни средства и пр.
Днес две баби ме държаха за якето за да не вляза при лекарката преди тях, при положение, че на вратата имаше табела "Болни с температура се приемат по спешност и без ред", а лекарката ме беше викнала в кабинета.
Страхотен скандал стана, но и аз не си замълчах.
Имам чувството, че с възрастта се увълчват безумно.
Във всеки случай на възрастните хора вече гледам по различен начин, уви....

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.


Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: DaCat]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано16.11.09 19:55



Подписвам се с две ръце под първото и последното изречение от постинга ти. Уважавала съм ги, не само защото "така са ме учили", просто ми идваше отвътре. Но напоследък така се напатих - и продължавам да си патя - от възрастни и стари хора, че ми става много трудно да се сдържам. Омръзна ми от бабичките, дето редовно ме пререждат в кварталната хлебарница. Не че светът ще свърши, ако се забавя с пет минути, но същите тези са готови да издерат очите на човек, ако дори само се повдигне на пръсти,у докато стои на опашката, за да види нещо - веднага го тълкуват като опит "да им вземе реда".





Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.11.09 22:18



Вписва се идеално, но..... аз съм добронамерен към теб...даже повече...





Тема Re: Разбиването на заблудите...нови [re: Boждa]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано16.11.09 22:21



Ти се радвай, че не приличаш на Рудолф Щайнер.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.