Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: denny]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано11.11.09 23:03



Тъй, тъй, ама добре те е разиграла. Рев, сополи, и накрая бонус /коигато вече те е притеснила достатъчно/. Ей, стари лисици...
Ама викаш тея три години ни вест ни кост. Моят съвет е да не вярваш много занапред. Който те е метнал, ще те метне пак. Природен закон. Иначе поркни една чаша и за мое здраве. Днес съм в настроение.





Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано11.11.09 23:05



Баааааааа още ли има такива душички?!

Цунк! Почерпвам се веднага.



Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: Roxy]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано11.11.09 23:05



бей бе, аз съм полиполярен.





Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано11.11.09 23:07



В отговор на:

"Който те е метнал, ще те метне пак". Това го знам много добре, и не смятам отново да се "забърквам" в работни взаимоотношения с нея, само ще се срещна с нея, за да си получа парите и книгата, и - кой откъде е, както казват във Враца.


Но наистина се стреснах отначало, защото не познах гласа и ми се идправи косата от ужас. Пита се в задачката как не го познах - тя е латвийка и аз просто трябваше да разпозная акцента, ама... загрях, чак като се представи.



Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано11.11.09 23:13



Да ти е сладко.


Ох, само се хиля... и от време на време се щипя, да се уверя, че не сънувам. Всичко съм си представяла, ама това... Интересно, бях си мислила, че ако това същество ми се мерне отнякъде, ще изпадна в дива ярост, ама днес по телефона бях много цивилизована... чак себе си изненадах.



Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано11.11.09 23:20



Верно?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано11.11.09 23:21



хихихи



Тема Re: Пийнете си за мое здраве!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано11.11.09 23:25



ми не ме ли виждаш колко съм уравносесен /щото противоположно се уравновесявам от многото полюси/.
Вожда да не се хили, след като разкри крехката си душевност /не помня в този или онзи клуб беше/.





Тема О,нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано11.11.09 23:26



мерси...нямаше нужда...





Тема Странно, как,нови [re: denny]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано11.11.09 23:40



като ни върви в професията, хората го приемат, все едно е даденост... Ако почне да боксува, или имаш нерви в работата, всички казват "абе, манИ ги, глеЙ си Живота!" ... странно, как да си гледаш Живота, като работата ти отнема 1/2 от него

Щото, дай да сметнем - 9-10 часа работиш, пътуваш до и от работа още 1, 1 и 1/2 часа, вечер готвиш и т.н., ако си позволиш нет, спиш 6-7 часа... значи, прекарваш ПОВЕЧЕ от 1/2 от времето си в РАБОТА... Ами, да, нормално е тя да ти е Живота, и това да те вълнува! Наслаждавай се на плодовете, които береш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.