Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано08.11.09 18:57



То затова стана и такова пиле!



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: denny]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано08.11.09 19:20



А ти какво отговори?

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: Roxy]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано08.11.09 19:50



В един момент и аз имах идея да запиша психология. Отказах се точно заради изпита по литература - не ме бива да пиша теми "според изискванията", предпочитам да развивам собствени възгледи, вместо да цитирам чужди. А и не го исках с някаква практическа цел - просто смятах, че ще ми е интересно. Даже тази същата приятелка ме навиваше да се запиша заедно с нея... само че тогава точно започнаха да потръгват нещата с преводите.



Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: Roxy]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано08.11.09 19:52



Не беше ли на "Тулово" тази библиотека? Ходила съм там 2-3 пъти като студентка, иначе си ползвах другите две библиотеки на английски във факултета.



Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано08.11.09 19:53



Значи два от големите...





Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: agrimonia]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано08.11.09 19:57



Права си. Цял живот съм опитвала да се впиша в нечии представи - това казах и на тази приятелка. Докато в един момент се уплаших, че не знам коя съм... Така че оттук нататък ще се вслушвам в съвети само ако наистина намирам в тях нещо за себе си, а не просто защото са ми дадени от някой, който ми е близък.



Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: moorea]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано08.11.09 20:02



Какво отговорих ли? Ами аз в такива моменти доста се стресирам и обикновено се сещам със закъснение какво е трябвало да кажа. Но този път успях да кажа, че никой не може да определи вместо мен дали съм щастлива, или не, защото явно имаме различни критерии за това. И че правя достатъчно неща, за да мога да кажа, че имам интересен и пълноценен живот. Не беше най-блестящият отговор на света, но в подобна стресираща ситуация - толкоз...



Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: denny]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано08.11.09 20:25



Не искам да те тревожа излишно,но тя ще продължи в този дух.
Преди година и нещо един приятел ме прибра под крилото си и започна да ми втълпява решения за бъдещото ми развитие.Понеже съм много мек човек,го изчаках,интересно ми беше докъде ще стигне в наглостта си.След 2 месеца отвърнах по най-жестокия начин,в прав текст му изброих причините да е много нещастен.
Все още сме приятели,той тръгна на психотерапия,казва,че му помага.
Подобни психонападения,непровокирани и неочаквани,може да станат причина за сериозен разрив в отношенията.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано08.11.09 20:28



Приемам



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: За "пълноценния живот"нови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано08.11.09 20:30



Абе я вземи я питай какъв й е на нея проблема? Ще видиш, че ще има неочаквани обрати.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.