Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 04.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как се набутах!нови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано03.11.09 20:47



Миналата седмица синът ми каза, че в детската градина имат празник, той трябва да е маскиран като домат и аз трябва да приготвя костюма.
Естествено такова нещо не само, че не е във възможностите ми, но и не си падам по рисуване, рязане, лепене, шеф и кройка и дъра бъра.
За това направих най-разумното възможно нещо-обадих се на Ноаа.


Двамата с младежа доста усърдно се потрудиха, докато аз в другата стая правех салата-т.е. единствената ми заслуга към доматите е тяхното рязане.
Получи се костюм на прекрасен домат-огромен и червен, с единствената забележка, че не можел да си седне на столчето от костюма, та госпожата трябвало да му го свали.
Днес ми каза, че госпожата му казала, да каже на майка си, че е направила много хубав костюм и че съм "много изпълнителна"(аз т.е.), за това за утре да направя костюм на магданоз, защото момъкът вече изпълнява още една роля.
Аз отказах, викам да информира "моля, другарката", че "мама е заета", но малият натегач се разрева от раз, че ако не направя костюм, госпожата нямало да го награди.
Е те! Набутах се!
До сега прекопирах листата на един магданоз от гугл, рязах и оцветявах.

Споделете някоя набутвация, за да ми олекне.



Тема Re: Как се набутах!нови [re: Пъpпъл]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано03.11.09 21:22



Виж сега, домата долу-горе си го представих как изглежда, обаче за костюм на Магданоз за пръв път ми се случва да +уя.

Следващия костюм да не на чашка от 100 грама с нещо течно вътре, салатата сте я заформили...





Тема Re: Как се набутах! [re: avatarx]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано03.11.09 22:01



Като ти прочетох постинга, тъкмо си помислих за праз, ама това вече минава всякакви граници на приличието.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема странна работа...нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано03.11.09 22:11



и аз за това се сетих...





Тема Re: Как се набутах!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано03.11.09 22:21



от малка "обожавам" грейпфрути, ама направо умирам за тях. Като ги видя из магазините, краката, ръцете ... всичко ми се разтреперва и си купувам 2 милиона тона. Как ги нося е тайна, която не ми се споделя точно днес. Та, нали съм си ЕнтелЕгентно дете, решавам да не си прецаквам пилешките ръчици с мъкнене на сто тона торби и си купувам цитросепт (за незапознатите - това е изключително концентриран екстракт от въпросните цитруси). И в хладната съботна сутрин протягам доволно ръка към любимото си питие, обръщам новото-новеничко шишенце в чаша с вода, за да капна безценните капки, капачката леко пада заедно с 2\3 от съдържанието и ... много ме хвана яд...


Сега сутрин пийвам за настроение и колкото да избутам деня адски концентриран горчиляк, който упорито и безнадеждно се опитвам да разредя.
Ама пък МНОГО ОБИЧАМ ГРЕЙПФРУТИ!!!

http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: странна работа...нови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано03.11.09 22:24



Учудваш ли се?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Как се набутах!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано03.11.09 22:25



едни бутат, други сами се набутват... Свят широк, хора всякакви.





Тема Re: Как се набутах!нови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано03.11.09 22:53



Свиквам да не съм перфектната и да не знам всичко напоследък. Наиш къв кеф да има по-компетентни.

Та, да не се (да не ме), абе да няма набутване.
Иначе преди време (щот толкоз ми е акъла) се набутвах с цялата работа, че и още отгоре.
Туй време минА.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Как се набутах!нови [re: DaCat]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано04.11.09 09:13



От твоя отбор съм, Коте. Класическата ми набутвация - заради доброто си сърце да помогна на шефа да си свърши работата, да се окаже, че я върша по-добре от него, което още от следващия ден да обогати длъжностната ми характеристика с още едно задължение


Трябваха ми години да разбера, че не трябва да се боря с шефа, а с "доброто си сърце" (така наричам пустото си амбициозно его, за благозвучие)



Тема Re: Как се набутах!нови [re: Cтpaнницa]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.11.09 10:46



Леле ... това вече си е яка набутка. Но аз предпочитам цитросепта пред грейпфуртите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.