Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Скъпи радиослушатели  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.10.09 22:08



Има ли въобще такива?



Да се слуша радио май е демоде и го правят основно таксиджиите и балъчки като мен. сега е мнооо фешън да се върви с тапи в ушите, занесен вид и ръката ти да шава в джоба, прехвърлайки песните на плеъра:))
Та радиото, което аз слушам сутрин, докато правя гимнастика или..други неща..:)) задава въпроси, от които ще ви цитирам последните три:

1. Когато каниш гости вкъщи трябва ли да се събуват?
2. Когато подаряваш подарък на любимия човек за рождения му ден трябва ли да е изненада или да го купите заедно?
3. За или против плановете от рано за Нова Година?

Вие сте наред, скъпи мои.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано29.10.09 22:15



Ще ти издам една тайна. Сутрин слушам по радио Фреш "Шоуто на блондинките". Е, такова животно нЕма, да знаеш. Мислех, че съм тъпа, но е имало и по-тъпи от мен.


Просто не помня въпросите, които задават, защо ли?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.10.09 22:17



щото си умна брюнетка и по ти отива да слушаш БиБиСи.





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано29.10.09 22:20



Айдеее, свалям червената връзка и ставам комсомолка.


Пурпуарияяяя, обикрачвала ли си кон скоро, тоест, яздила ли си, за да не стават грешки?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.10.09 22:22



не, конят ми в момента е в един цирк на представление.


предлагат да ме вземат и ман като акробатка с поличка.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано29.10.09 22:24



И ще ти се виждат белите пликчета.


Не е било кон, най е било пони, малката.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.10.09 22:26



да бе да, аз ще съм с краката надолу.


и не е пони, има ръста на камила.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано29.10.09 22:31



Не знам, но на коня изглеждаш страшно лъчезарна и величествена.


Камила, да не си объркала нещо израстъците, времето, мястото, възприятията?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано30.10.09 00:00



Днес видях един такъв на спирката. Отстрани изглеждаше като ебати надрусаната маймуна - с празен поглед, клатещ се... абе 451 по Фаренхайт /ако се сещаш/. Само дето вместо 'мидички' имаше слушалчици в ушите. Айде тематичен поздрав за всички фермерки!






Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.10.09 07:41



По "моето" радио тази сутрин въпросът е
!!! какъв е смисълът да живеем здравословно - за да изглеждаме добре, да се чувстваме добре, или - "със строга диета и много витамини, отказвам да приличам на моите роднини !" ? !!!

Обикновено в петък темата е за нещо свързано със секса, та тази сутрин малко се изненадах





Тема Ей, Смайл, това много ми хареса!нови [re: Smile]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано30.10.09 08:06



Имам много близка приятелка, чиято майка е една дребна, кръгла женица... Тя полагаше неистови усилия - със и без витамини (бай дъ уей, от витамините се пълнее!) - да НЕ прилича на майка си, защото майка й била "дебела" (тя така говореше)... е, само след 7-8 години и две деца почти прилича на майка си

... ама, много сладко ми стана, като те прочетох... Помня една такава интересна случка - преди години, като не ядях системно, и приличах на тапициран скелет, бях служебно в един офис. Работихме каквото работихме, и хората ми казват "дай да отидем да хапнем, до нас има чудесно ресторантче!" (и главния счетоводител, и управителя кръгли като ... щях да кажа "табуретки", ама хората си имаха и височина). Аз, обаче, репликирам "Ааа, а плодова салата предлагат ли?" , а те, споглеждайки се "Ами, не знаем, ама имат чудесна кухня, и скарата е върхА"... Обаче, не, с пълна със носталгия към хапката Душа, клатя глава отрицателно "Ааа, щом няма плодове, ще си взема едни череши, и ще обядвам, днес ми е плодов ден!"... При което шефа й казва "Виждаш ли (еди коя си, не помня името на жената), ей така се става слаб, а ние с тебе... диета ни трябва, ДИЕТА!", а тя го погледна, ухили се и му каза "Шефе, ние с тебе само ще си ходим гладни и дебели, дай да идем да ядем, бе!" Та, с две думи - много ми хареса поста ти, обаче, аз вече не искам да хрупам тревки, при положение, че толкова пържолки чакат да бъдат изпеченки?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано30.10.09 10:28



Откакто прибрах има няма 5 награди от енджой за 1 месец , реших да сменя радиото докато завъртят нови награди

Сега съм на вълна Енерджи , лошото е че си припявам песните от сутрешния блок , и ИЗОБЩО не понасям рекламата със заспалата банкова чиновничка . Все пак не всички които слушат този блок се събуждат грозни сутрин



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано30.10.09 10:42



Напоследък слушам К2 в колата. Дадох си сметка колко съм била далеч от политическия живот в страната. В началото ми беше интересно, но все повече се ужасявам от това, което слушам, че се случва в родната кочинка...

Хм, некъв вид мазохизъм ме е налегнал, явно добре правя, че ви го спестявам



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Vulpes]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.10.09 10:43



О, лисанке, къде беше?





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано30.10.09 10:50



Тук съм, бейби, ама не съм за пред хора

Като нямам да изкарам нещо убаво, другото гледам да си го държа зад клавиатурата



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Vulpes]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.10.09 10:51



Недей задържа нищо, ще се спукаш. Изливай го, докато е време, по-бързо ще мине.





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Гълъбицa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.10.09 10:54



а какво печелиш?





Тема Порадинови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.10.09 10:56



офисния дебат, който се вихри в момента в нашата стая по въпрос 1-за или против събуването на гостите, мненията се разделиха-какво мислите вие?



Тема Re: Порадинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.10.09 10:57



Да се събуват!!!!!!



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано30.10.09 11:09









Тема Re: Порадинови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.10.09 11:14



Ще се събува и няма да й/му дам пантофи, а терлици или калци, които баба плете периодично за зимата.





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Vulpes]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.10.09 11:21







Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Capa_]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано30.10.09 11:24



Оххх, потекох по клавиатурата


Сарич, ти си... няаам думи



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано30.10.09 11:52



1. Все още случам радио вкъщи - сутрин, за настроение /макар че напоследък нещо наблягам на разни сутрешни блокове по ТВ, заради прогнозата за времето и разни разсънващи дебати/, някога даже ми беше източник на добро настроение докато съм вкъщи /в гимназията често помнех по-добре текстовете на парчетата по радиото, отколкото новите думи по англ./ и преди изпити /в уни-то/; слушам докато пътувам из провинцията или съм сама в някой чужд град /през ГСМ-а/; понякога обичам да заспивам на тихо радио /само дето отдавна вече ги няма рок-алтернатвните среднощни настроения за тийн-тъга на "Тангра" и "Алма Матер", "Зи-Рок" са ми малко хард понякога, а "Стар ФМ" се повтарят/... Доста награди обрах /по примера на баща ми/, докато слушах разни игри денем, някои /касети, чаши/ още ги пазя, другите са изядени своевременно, а със спечелен билет гледах някога "Бриджит Джоунс" /иначе щях да съжалявам накрая/. Скоро открих света на и-нет радиостанциите, и естествено, английските ме кефят, така че любовта към радиото не умира. И така, основно зависи от настроението - ако е за разнообразие, слушам радио; ако е заради някое конкретно дълбоко настроение - албуми и компилации...
1. Зависи от помещението и настилката - на старите килими не сме ги карали, освен при дъжд и сняг; сега на новите - да, но пък те са дебели и държат топло. На гости винаги питам и обикновено се събувам; веднъж с риска да си тръгна по пантофи. /Що пък точно тая тема избрахте за бурна офисна разтуха?!/
2. По-добре да е изненада, още повече, че съм от хората, които търсят подарък за някого, а не подарък от себе си. Ако мога, гледам да подпитам, все пак.
3. За - както и за 8.12 и други поводи да се празнува извън къщи/града - просто местата свършват, а и такова планиране зарежда с настроение за празника отрано. За пътувания и почивки не бързам чак толкова - самата мисъл ме зарежда достатъчно, а не съм от капризните и припряните, така че кефът не си заслужава да се разваля с нервничене.



Тема и аз слушам понякога...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано30.10.09 11:55



...на въпроса...
1. да, трябва да се събуват
2. с две ръце съм да е изненада...дори и да купим заедно това, което иска, винаги бих добавил и някаква изненада...


3. За ранните планове съм...предодвратяват възможностите за прецакване на събитието...



Тема Re: Порадинови [re: Capa_]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано30.10.09 12:40



и аз гласувам за терлиците на баба!




Тема Re: Порадинови [re: cuddly]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано30.10.09 12:47



Намерих отлични имитации на терлиците на баба за жълти стотинки и се възползвах аламинут


Раздавам ги на гостите си на входа и ги каня да се настанят удобно на мекия диван и шарения килим и да си подложат възглавнички където им душа иска... и да разместят ароматните свещи на безопасно разстояние Досега никой не е настоял да остане с обувки, Ако и да са част от тоалета му



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано30.10.09 13:11



мога да се пофаля с 2 пъти офис настроение , единия път набутах колежката и беше готино когато и се обадиха преди да съм и казала 4е съм участвала през нейния мейл

; профишейкър на Нескафе, направо се отрових това лято от фрапета и нали съм добричка той също седи в офиса ; стекче бира - Ломското се оказа не чак толкова лошо и не го споделих с никой ; ъъъъъ една раница дето сина ходи с нея на у-ще ама тя е от друго радио
Та след някоя и друга седмица ще се завърна на печаливчите радиа



Тема Re: Порадинови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано30.10.09 13:29



Да се събуват и веднага им давам чехли! Само кал трябва да мия и чистя след гостите! Дреме ми дали са им Маноло Бланик обувките, ако искат кубинки да обуват, пак ще ги свалят в антрето.





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано30.10.09 18:23



Не слушам радио,не гледам ТВ,никога не съм и обичала особено.
Да побързам да отговоря в лексикона,преди/отново!/ да съм размислила:
Не обичам гостите да се събуват,нито аз да се събувам,като ходя на гости.
Рядко подарявам нещо напълно несъгласувано предварително,предпочитам да подпитам и да не се отклонявам много.
Планове за празници,делници,пътувания,пътешествия,почти за всичко правя поне 2 години напред-за по-голямо улеснение,по-добра логистика.Не обичам да бъда изненадвана,нито даже и когато изненадата е много приятна.
Три пъти НЕ,употребено в две изречения на кръст,индикация,че не съм купонясвала скоро.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: moorea]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано30.10.09 19:28



Идея си нямам къде ще празнувам Нова година...





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано30.10.09 19:38



Слушам

но рекламите много ме дразнят. Харесвам музиката.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано30.10.09 20:18



Радио слушам рядко, не защото не харесвам, а просто мрая да нося слушалки, а в къщи обикновено разговарям с .....който ме слуша


1. За събуването много зависи, ако имам дете 100%гостите ще се събуят, иначе просто няма да влезат.
2.Хмммм, случвало ми се е изненадите да са неприятни, затова не съм им фен. Предпочитам да си избирам подаръка. За мен той трябва да е практичен и да имам нужда от него.
3.Плановете са хубаво нещо, но не залагам 100% на тях. Винаги си оставям и резервен вариант, ако нещо се провали.
А ти, плануваш ли?

Редактирано от Noaa на 30.10.09 20:21.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Noaa]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано30.10.09 20:36



1. С обувки - не!
2. Подаръка е изненада, като не го харесат значи не разбират...
3. Плановете ми са доста краткосрочни и обичам да ги правя аз. Трябва да знам кое след кое следва и не обичам изненадите. Ако някой иска да ме впечатли трябва да ми предостави списъка - стъпка по стъпка. Иначе само ще нервнича.





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.10.09 21:19



За събуването няма да накарам хората да се събуят, но ще се надявам да го направят.
Когато ние ходим на гости се събувам, освен ако искрено ми кажат да не го правя.
Мога да изненадам с импулсивен подарък без повод иначе за специален случай предпочитам да подаря това, което иска човека.
Не, не планирам, по-скоро взимам бързо решенията, когато реша да направя нещо;)
Защо, искаш да ме поканиш някъде на Нова Година ли?





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано30.10.09 22:27



радио рядко слушам - предимно зи рок;)

1. само "извратени" ходят боси - на "гости"


2. изненадата е - мах познаването:)
3. планове за празници и почивки - за дребни поне седмица предварително..



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.10.09 18:12



Ми кво да ти кажа, пъмпкин, освен:



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...


Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано31.10.09 18:32



Слушането на телевизия като радио брои ли се в случая?


По останалите въпроси:
1. Ако времето е кално и дъжделиво - категорично Да. Ако е сухо - нямам претенции.
2. Изненада! Възможно е да поразпитам предварително за предпочитанията, но на рождения ден подаръка е изненада.
3. Не обичам да планирам дългосрочно, но за Коледа и Нова Година ми се налага да го правя, защото обикновено ги празнуваме на 5,000 км от къщи.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.10.09 19:49



1. Гостите, които идват у нас, знаят къде са чашите и хладилника. Някои дори си правят и лед.
2. Твърдо изненада.
3. Естребът никога не планира купоните си, така се получават най-добре.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...


Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано01.11.09 20:01



Какво там за Нова Година? м?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: avatarx]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.11.09 10:08



"Какво там за Нова Година?"
Та кой къде смята да посреща Новата година?



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: agrimonia]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.11.09 12:18



честно казано съм станала голяма мърда))
никога нищо не организираме на Нова Година, не обичам преднамерените купони, ходим някъде при приятели, като това го решаваме в последния момент. зависи дали ще имаме баба, която да гледа младежа навръх Нова Година.
Ако нямаме, вероятно ще се съберем с приятели вкъщи.



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано02.11.09 21:20



Сега имаш алтернатива за Нова година


Аз ще гледам малкия, а ти ще правиш новогодишна баница с късмети



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Noaa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано02.11.09 21:56



А аз какво ще правя???





Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано02.11.09 22:07



Ще палиш огън в камината



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: Noaa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано02.11.09 22:10



ок



Тема Re: Скъпи радиослушателинови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано02.11.09 22:12



Стига ме тупа по главата Жълтур такъв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.