Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема В кого се влюбваме?нови  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано25.10.09 22:15



Всички сме си задавали този въпрос, нали?
Аз лично ВИНАГИ съм считала, че обекта на любовта ми е по-добър от мен!
Винаги съм вярвала, че той е най-доброто което мога да имам....мислила съм си, че невероятен и съвършен като АНГЕЛ....много по-добър от мен самата иииии....после след известно време съм виждала къде точно е истината

Но да се върнем на темата- Той Ангел ли е??? иииии кога точно разбираме, че не е....или по-точно, че ние сме по- добрите?



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано25.10.09 22:37



Аз го познавам Ангел, той е от Пловдив и ми е приятел, ама силно се съмнявам, че имаш него предвид



Редактирано от avatarx на 25.10.09 22:37.



Тема Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: Noaa]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано25.10.09 22:42



и във мен със сигурност има вина за разделите... даже, в единия случай е САМО в мен... Просто, хора, които са различни, в крайна сметка се разделят... Няма смисъл да търсиш вина

. Поне аз не търся... Минало, както обичам да казвам, миналото е история, следователно е за историците. Аз съм един обикновен счетоводител!



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.10.09 01:01



Днес по National Geographic от 13.00 ч. имаше един интересен филм за секса.

В него влюбеността се разглеждаше като процес на завишено отделяне на допамин в мозъка. Също като наркотичната пристрастеност.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано26.10.09 09:48



Не е Ангел.


Да ти кажа и аз съм си мислела като теб. Затова съм решила да го изпитам като го предизвикам да се срещнем в Париж през януари. Би било романтично и отрезвяващо едновременно.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Capa_]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано26.10.09 11:12



Защо трябва да го изпитваш?

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Coнaтa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано26.10.09 11:18



защото "проверката е висша степен на доверие."



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано26.10.09 11:23



виж сега, ако питаш майка ми, достатъчно добър като за мен няма, не се е родил и няма да се роди.


била съм влюбена и когато съм осъзнавала, че май нещата не вървят, че той като човек не ми допада, че се разминаваме някъде по трасето, но въпреки всичко беше любов.
за добро или зло съм успявала да си дам що годе реална преценка някъде в началото на една връзка, но и да си я дам тази преценка, съм слушала сърцето си.:) когато вече много заболи, тогава сме дръпвали чертата.
та с ангели до сега не съм имала взимане и даване, но и аз не съм била ангел, така че сигурно сме си били лика-прилика.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано26.10.09 14:46



Само за една любов ме е боляло. Другите раздели...някак си успявах да се дистанцирам все едно не се случаваше на мен и минаваше доста...неранимо.
И за една връзка ме боля много, даже още не беше на статус "любов". Мислите за този човек още ме човъркат.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано26.10.09 14:47



Влюбваме се в някой, който прилича на баща ни или на някой артист от филм, с който сме се асоциирали.
Момичето винаги търси модела на баща си, защото доста време този мъж е единствения добър мъж за нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.