Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ехооо, има ли някой тук?нови  
Автор denny (Overlander)
Публикувано24.10.09 22:20



Къде сте, бе, хора... никой ли няма?!





Тема Re: Ехооо, има ли някой тук?нови [re: denny]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано24.10.09 22:24



За целия ден най-много 6-7 мнения да са пуснати и то тънки, тънки . Хората са уморени сигурно и си мързелуват





Тема Re: Ехооо, има ли някой тук?нови [re: avatarx]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано24.10.09 22:27



Сигурно... който може, мързелува.

Аз пак се скъсах от работа. Днес май поставих рекорд... не че искам, ама... Никакво превеждане на приказки вече, писна ми от феи и елфи!
А за капак и котарака ми реши да ме яде. Ей, не знаех, че може да сте такива хищни т'ва котките.

Редактирано от denny на 24.10.09 22:28.



Тема Има, бе, Дени!нови [re: denny]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано24.10.09 23:05



Ти се поумори от преводи и мъжки феи, и реши да провериш кой кой е?

И аз съм тук, но, като другото клубно другарче, видях, че няма нови теми , и си мълча! Как си, напредва ли превода?



Тема Re: Ехооо, има ли някой тук? [re: denny]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано24.10.09 23:55



Здрасти Дени...аз и зверската ми хрема сме тук също....



Тема Re: Има, бе, Дени!нови [re: _parvaty_]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано25.10.09 08:18



Хе-хе, когато пък ти си отговорила, мен ме нямаше.

Вярно, че доста се поуморих напоследък, защото освен по превода на приказките работя и по друг. В случая се получава нещо от рода на "2 в 1 - неочаквано... комбинация". Оставям многоточие, щото в случая отговора не е "неочаквано добра комбинация". ЕАма не знам каква е.
Вчера работих цял ден по приказките, та затова не се появих. Преводът напредва добре, благодаря, аз също съм добре, особено след като вчера успях да се справя с една игра на думи, за която леко се притеснявах как ще се получи. Днес продължавам с феи, вълшебни гърнета и ирландски приказки.



Тема Re: Ехооо, има ли някой тук?нови [re: Boждa]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано25.10.09 08:20



Здрасти, ама сме се разминали.

Много съжалявам за хремата, пожелавам ти скоро да се отървеш от нея. Май напоследък всички около мен са хремясали и настинали, само аз държа фронта... ама хайде да не се хваля, че...



Тема Re: Ехооо, има ли някой тук?нови [re: Boждa]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано25.10.09 09:57



и ние с мойта хрема сме тук...




Тема Re: Ехооо, има ли някой тук?нови [re: cuddly]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано25.10.09 10:04



Само ние с мойта котка ли не сме хремясали още?





Тема Ако знаеш как ти завиждааам...нови [re: denny]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано25.10.09 10:28



... аз съм счетоводител, не знам дали знаеш, и по цял ден смятам, пиша и бриша... понякога ми писва, особено, като ми се обади някой накокошинен клиент, и започне с необуздани откъм фантазия въпроси... а, като му кажа, че това,дето го е намислил, е хубаво, но след данъците и осигуровките ще се окаже ПОЧТИ безсмислено, той се сърди... на мен

... често съм си мислела - например за зъболекарите - много мръсна им е професията, защото се ровят в разни усти, обаче - правят си пломбите, имплантите и каквото друго имат, стават и си отиват... а аз първата година, в която си направих кантората, почти не спях - от нерви, дали не съм изпуснала някой срок, та да платя някоя глоба... е, веднъж платих - 300 лева - бях забравила едно нулево ДДС... както и да е, моята професия е ужасно стресираща... и така ти завидях... ти по цял ден пребиваваш в приказен свят... не се тормозиш за статистиката на платежния баланс или на РБ, които да ти искат разни безобразни справки... например! Пък и, създаваш радост за децата... Лошото е, че аз отделих вече 11 години от Живота си за настоящата си професия, вече я овладях горе-долу добре, а като един амбициозен Козирог искам да стана НАЙ-добрата в професията... и, сама разбираш - мога да се откажа, но не искам! Пък и, счетоводството само по себе си ми доставя удоволствие... момента е лош, що касае финансовия свят, и това още повече ме товари... Но се радвам искрено за теб . Дано стане много хубава книжка !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.