Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Умора, слънце, водорасли!)нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.09.09 13:18



След 4-дневна епична битка приключих с прибирането на първите две трети от реколтата грозденце.
В заглавието, обаче, само слънцето е истинско.
Пътувах в петък след обяд и привечер в някакво чутовно задръстване(последните 4 почивни дни-...) из София и "изходните артерии", но компанията бе добра: Ноа, още две мацки и сина. Жалко, че не ми дадоха и кучката, купонът би бил пълен.
Валеше романтичен дъжд, а аз прекарах компанията по най-романтичния път. На следния ден към нас се присъединиха и другите,а след пладне и Слънцето започна да занича през облаците, макар за по малко. Не бе студено, даже напротив и открихме кампанията.
Въпреки липсата на тренинг, началото бе добро. Следващите треи дни бе съвсем слънчево и все по-топло. Няма да изпадам в подробности, по-добрата част от материала вече клокочи мирно в съдовете и превръща консервираните слънчеви лъчи в концентриран елексир-синтез на същите лъчи, душите на берачите и соковете на пясъчните хълмове.
Последния ден, вече останал сам по довършителните мероприятия, се наслаждавах на простряното пране, което, мисля дори съм споделял вече, има удивителнен и необясним арома тна слънце и море. МОже би от водата, може би от нещо друго, но не от праха, защото, с леки нюанси ароматът си го има независимо от вида на препарата, дори и с домашен сапун.
Сега дори малко съжалявам за оставащите два слънчеви дни, които няма да бъда там: трябва и тук да се поработи.





Тема ееех...нови [re: Kиpo]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано24.09.09 15:06



напълни ми се душата...





Тема тъжно е само, ченови [re: Boждa]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.09.09 21:12



Слънцето слиза от ден на ден все по-на юг.
Видимо яде по 3-4 минути на денонощие. Но има и хубаво: скоростта на това намаляване от три дни започва да намалява, а циркулацията вещае отново топла зима.





Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: Kиpo]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано24.09.09 21:16



Съсипаха ми гроздобера, мамата ми таковаха на кефа, ма какво да правя, такава ми е работата.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: DaCat]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.09.09 22:16



няма стр., животът(дай Боже) е пред нас.





Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: Kиpo]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано25.09.09 07:15



"...се наслаждавах на простряното пране, което, ... има удивителнен и необясним арома тна слънце и море. МОже би от водата, може би от нещо друго, но не от праха, защото, с леки нюанси ароматът си го има независимо от вида на препарата, дори и с домашен сапун."

Под това се подписвам с най-голямо удоволствие! Абсолютно вярно! Язък!, че го установих едва това лято.

Здраве да е! Вече съм "оборудвана" за следващото...за ужас на съседите.

Редактирано от Dolce De Leche на 25.09.09 07:18.



Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: Dolce De Leche]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано25.09.09 12:25



аз-преди 3-4 години)
По-добре късно, тхан невер!





Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: Kиpo]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано26.09.09 03:33



Имам чувството, че се обличам в слънце като грабна дрешка от простора.



П.П. Ти докъде стигна с моята просба от съседна тема за отменяне на зимата по моите ширини? Моля, побързай, защото започна да захладнява.

Редактирано от Dolce De Leche на 26.09.09 03:35.



Тема не моженови [re: Dolce De Leche]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.09.09 08:25



Мочт Човек Горе каза, че това би било в разрез с Нормите, Каузалността и освен това би разстроило непоправимо сексуалния живот на бобърчетата.
Тъй че, ако искаш не-зима, бягай в Цалифорниа(шейк ит, бейби!!!) или в краен случай Техас или Аризона





Тема Re: Умора, слънце, водорасли!)нови [re: Kиpo]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано30.09.09 12:37



весело е да се бере грозде в приятна компания


пп. недей да забравяш и заслугите ми на скарата

Редактирано от Noaa на 30.09.09 12:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.