Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.09.09 19:38



Нещата следват своя ход. Ето: Ако ги нямаше американските зеленчуци, да се свети семката им, нямаше да мога да нарежа няколко домата, няколко чушки, една от която люта(какво са яли римляните за мен винаги е било трудно обяснима енигма, вероятно империята им е падала точно заради лука и зелето без край, не виждам друго обяснение!

) а ако я нямаше свръхомразната за екоталибаните рибена индустрия, нямаше да мога да полея всичко това с парченца риба тон.
Разбира се, липсва един завършващ щрих, за да бъде достигнато Съвършенството: всичко това е полято с миналогодишна перфектна Гъмза, запечатала онзи по-горещ Август, но запечатана заедно с него в Перфектно дъбово буре от Лудогорски дъб, измайсторен от своя страна от Врачешки майстори.
И някои се чудят каква е целта на Съществуването на човешката раса, ето я:
Тъй като горепосочените красоти няма как да се самосъберат сами, човекът е нужното преходно звено към това Съвършенство!
Тук трябва да отбележа, че идеята е на един от гениалните герои на неповторимите Стругацки, според когото човекът е само преходно звено към върха на Еволюцията: чаша коняк с резен лимон...
Перфектният Септември, миналата година уби лятото с един замах на секирата, тази реши че няма смисъл и изсипа няколко шепи по цялото си протежение, какъв красив месец! Един Май, както в изтърканата простотия на френетичния поет-идеалист, но пълен с аромат на младо вино и плодове...



Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано27.09.09 19:48



Че що се извиняваш?

Ние екоталибаните спокойно можем да оценим даровете на "онази" цивилизация. Струва ми се, че и римляните никога не са имали нещо против новите и непознати вкусове. А що се отнася до рибата - това вече си е гавра. Риба тон!? Не можа ли да метнеш на скара нещо нашенско? Карагьоз. Или да надробиш мъничко топлопушена скумрия (вярно, че и тя е уловена някъде на бабината си, ама ...)





Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано27.09.09 19:53



Искам вино!



Тема Ти си егати романтичния мъж...нови [re: Kиpo]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано27.09.09 19:57



пък и, салата с риба тон... Леле...

...



Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, но [re: Kaлoмaин]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано27.09.09 20:02



Чернокоп на скара, мммммммм





Тема скарата си е скаранови [re: Kaлoмaин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.09.09 20:05



салатата-салата!





Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.09.09 20:22



Ах ти, чревоугодник!





Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови [re: Kиpo]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано27.09.09 20:38



Дали трябва сега и аз да се извинявам на Романа, или на теб


Аз съм на шардоне, салата с кубчета ананас и пиле ... са па и на ястреба ли да се извинявам!


Предпочитам бялото вино и още не му е свършило времето, сам казваш, че септември е перфектен.
Няма да споря със Стругацки, бих пила Наполеон, когато е разтърсена Вселената ми и достигам върха на Еволюцията. Усещането за мъж е толкова всеобхватно, колкото и усещането за жена!




Тема Re: Да ме извиняват Романа и екоталибаните, нонови [re: jojo-mojo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.09.09 20:41



Какво мога да кажа, освен съболезнования за братчеда? Но поне вече е в един по-добър и съвършен свят:)



Тема Re: Ти си егати романтичния мъж...нови [re: _parvaty_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.09.09 20:42



Ми така е, след този агресивен феминизъм, освен мъжете сами да си правят салатата, какво друго им остава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.