Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Ти - кой си?нови  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано27.09.09 01:13



Ника ти де - кой е той?

Ти ли си всъщност? Преиграваш ли и преувеличаваш ли това, което си? Или премълчаваш и покриваш някаква част?

Или си измислен герой, който няма нищо общо с теб? И защо? Компенсираш нещо, което ти липсва в действителността, и което не можеш или не ти стиска да бъдеш? Или просто се забавляваш, заблуждавайки другите?

Или си някой, който не си, но ти се иска да бъдеш и се учиш?

Или си зевзек, който е над тия глупости и влиза тук отвреме-навреме да погледа сеир и да подхвърли някой и друг постинг от висотата си?

Или...?



Баси екзистенциалната тема изпраскАх Не се чувствайте длъжни да ми отговаряте



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано27.09.09 02:41



То аз си мислех, че съм пил бая тая вечер, ама като гледам какви 'подвизи' тематични си сътворила... Абе нема как да не ти се възхитя на извратливостта пиянска.



Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 27.09.09 02:42.



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано27.09.09 10:22



Уф, простете, че занимах деликатното Ви мозъче



И понеже е по темата - като се напия или подпаля пиша с друг ник



Тема Е, и ти със сигурност не си лисица!нови [re: Vulpes]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано27.09.09 10:58



А иначе, и аз си мислех преди време, че всъщност никовете доста прилягат на хората, които са ги избрали... В смисъл, не, че аз съм божествена, просто, ИСКАХ да съм една съпруга - по времето, по което се регистрирах тук... И, понеже си падам по индийската митология, избрах индийски ник. Имаше една тема тук, със снимки от една книжка с индийски приказки ... беше ми любима като бях на 5-6 години, почти всеки ден я четях... нея, или Пипи (аз чета от 5 годишна). Е, някои хора си правят извода, че съм тъмноока, къмнокоса и мургава, а аз съм точно обратното, но това не ми е проблем - не ме притеснява дали някой си представя никовете, с които си пише... аз ВЕЧЕ обръщам внимание на тях, защото, обичайно имат връзка с човека, който ги е избрал... Мога и да ти споделя моите виждания - никовете с имена, или модификации на такива са на спокойни и уверени в себе си хора, които са приели себе си такива, каквито са , или пък са модератори, като второто не изключва първото. Хората с никове на животни обичайно обладават характерната особеност на това животно.

Разните Плеяди, звезви и др. са ясни по подразбиране... Великите личности - също! Всеки страда от някаква мания, защо пък да не е мания за величие - това относно МОЯ божествен ник! ! А, можеше да се регистрирам като Кали, което е гневното превъплъщение на Парвати, ама, нали съм добра душа, нямаше да ми отива ...

Редактирано от _parvaty_ на 27.09.09 11:00.



Тема Кали вече е заетнови [re: _parvaty_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.09.09 11:01



от някаква ненормална окултна лелка, не може





Тема Е, аз щях да се изтарикатя, бе, Кире,нови [re: Kиpo]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано27.09.09 11:06



щях да съм примерно "Kaly"

! Пък и, преди три години и половина може тази женица да не е битувала в дир-а...



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано27.09.09 11:15



Хубава тема. И аз преди известно време се канех да пусна такава, но ти ми изпревари. Много често се улавям, че проверявам кой е в клубовете, гледам никовете и си мисля какво е накарало даден човек да се кръсти именно така, какво "говори" избраният ник за него.

Сега - конкретно за моя ник. Аз съм си аз. Наистина ми казват Дени, дотолкова съм приела това обръщение, че като се случи да ме нарекат с цялото ми име, почвам да се чудя какво съм сгафила.

Не бих си сменила ника, харесвам си го и това наистина съм аз. Вярно, че един-два пъти съм писала тук с друг ник, но това си имаше обяснение. А и всички ме познаха.

Като се замисля, май по-често "намек" е имало в титлата след прякора ми, отколкото в самия ник. Дълго време бях "шоколадово чудовище", защото този прякор ми го измисли човек, когото много обичам, а и наистина съм забележителен шоколадоунищожител. Сега съм "Overlander" заради последната си книжна страст - "The Underland Chronicles". Не знам с каква "титла" ще съм утре, след седмица или след месец. Но ще съм си винаги със същия ник, защото това наистина съм си аз.



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано27.09.09 11:20



Точно аз съм си - непостоянна, на настроения, свободолюбива, мъркаща, волна, дива, драскаща, хапеща, трудно привързваща се...според зависи.





Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.09.09 11:42



Аз съм герой на Тери Пратчет. Падам си по фентъзи

И по по-различен поглед върху реалността.



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано27.09.09 11:47



Вулпес, избора ти на песен е жесток.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.