Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано29.09.09 00:46



Сега като се замислих по въпроса, съвсем се объркАх

И съм аз, и не съм аз... като цяло не мисля, че човек може да получи реална представа за мен само от това, което пиша или пък от ника, даже в никакъв случай. Обаче някой който ме познава, ако прочете какво съм писала без да знае, че съм аз, ще ме познае. То и ми се е случвало.
Много е различен типът общуване. Факт е, че якото на нета е човек си няма и представа на какви хора пише и какви хора чете.... Ако си имаше най-вероятно не би го правил, поне в повечето случаи Тук хората се имат за по-значими в този смисъл - наживо такива спорове от нищото за единият принцип и чест едва ли могат да се случат. Е, нямам предвид този романтично-прекрасен клуб, разбира се




kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: Ти - кой си?нови [re: NUT]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.09.09 09:48



Мойто пък е това, както вече някои знаят:



То е и половината от реалното ми де като светоусещане



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: S|ayeR]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано29.09.09 09:51



Естествено, в нета е далеч по-лесно да бъдеш герой и да скачаш на бой. Даже ми се струва, че тук най-агресивни са хората, които в действителността са свити, незабележими и задържат гнева си.
А за клуба - лъжеш се, споровете са си спорове и ги има, макар да се водят в друг тон, утре ти е паднало да станеш жив свидетел - за справка виж съседната тема





Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.09.09 09:55




За какво ще спорим утре? Пусни един дневен ред за утрешното заседание на Клуба. Даже имам и идея, да направим едно Сдружение "Романтични души" и да искаме субсидии по еурофондове. Не сме длъжни всеки път да си плащаме пиенето по сбирките, нал тъй?



Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.09.09 09:58



предвид увлечеността на голяма част от клубарите по земеделие, ниви, крави и комбайни, даже може да се насочим към конкретни фондове:))
така де, няма всеки път да си плащам за кравата.



Трябва да имам много от всичко

Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано29.09.09 10:02



Комбайнероинтелигенти такива... (Не, няма да ви поздравявам със Слави Трифонов, все пак!)





Тема Re: Ти - кой си?нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано29.09.09 10:17



Предлагам заседанието да протече при следния дневен ред:

1. Обсъждане на процедурни въпроси - кой в кого ще седне предвид тенденциозния избор на маса с недостатъчно големи размери
2. Продължаване на дискусията от предходното заседание относно седалището на сервитьора в Мр. Пица
3. Обмяна на практически опит относно качествата и приложимостта на фосфоресиращите интимни предпазни средства, представени от Ноаа на предходното заседание
4. Обмяна на идеи относно методи и стратегия за справяне с досадни майки
5. Други - в зависимост от актуалните събития между предходното и настоящото заседание.

Очаквам предложения от членовете за допълване на дневния ред.
Моля да имате предвид, че въпроси, невключени предварително в дневния ред, ще бъдат поставяни на обсъждане само доколкото на заседанието присъстват всички членове.



Тема даже в неделя насадих 3 квадрата чесъннови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано29.09.09 10:19




Ама истински, не като вашите изгъзици.



Тема Re: даже в неделя насадих 3 квадрата чесъннови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано29.09.09 10:23



чесънът идва на 17 ниво, за сега съм на алое вера и ананас.



Трябва да имам много от всичко

Тема Re: даже в неделя насадих 3 квадрата чесъннови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано29.09.09 10:25



Na men ми е стартовото ниво


Догодина отивам във висша лига с 20 вида домати




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.