Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ура! Открих!нови  
Автор denny (Overlander)
Публикувано13.09.09 21:13



Който търси, намира... даже и като не рови най-упорито. Открих коя е моята "любов" - актьорът, за когото питах преди време. И не стига това, ами открих и доста снимки, та имам на какво да се радвам.

Само дето като го видях на тези снимки, вече се съмнявам дали на външен вид е чак толкова подходящ за ролята, за която го гласят феновете...


ППл Не уточнявам кой е, защото предполагам, че сега вече всички са го познали.

Редактирано от denny на 13.09.09 21:24.



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: denny]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано13.09.09 21:29



Тейлър Лоутън?


Не съм го познала, кликнах на пропъртис на линка ти.
Кой е той?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Ура! Открих!нови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано13.09.09 21:59



Същият.

Нали преди известно време в темата "На стари години"... се чудех кой е - в онзи линк, който бях пуснала, май се появяваше след Хю Лори. Е, ще ме извиняват феновете, обаче май ще си променя мнението. Не знам, може би защото на всички снимки, които открих днес, все е някак си прекалено усмихнат. Пък в ролята, за която го гласят, няма твърде много поводи за усмивки… И аз нямаше да го позная никога, защото така и не гледах "Здрач". Днес обаче показах прословутия клип на едно другарче, и загадката беше разкрита.
Е, сега поне знам кого харесвам...



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: Пъpпъл]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано14.09.09 12:01



играе ролята на върколак и гадюха - индианец, който носи в себе си 24 двойки гени и може да се превръща във вълк. Освен това е естествен враг на вампирите, та не стига това, ами се влюбва във човешката приятелка на вампир и се опитва да я съблазни по честни и нечестни начини.





Тема Re: Ура! Открих!нови [re: denny]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано14.09.09 12:05



роден 1992-ра?

не е ли маааалко малък?



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: Smile]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано14.09.09 12:25



Да, дете невръстно.

Явно съм педофилка, то се разбра. Кефи ме като външност, но взех да размислям дали ще е правилният избор за ролята, за която са си го харесали феновете на "Игрите на глада". Пък и ми е трудно да преценя, като е все такъв ухилен на всичките снимки. Просто се опитвам да си го представя в сериозна роля, но някак не успявам.



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: Smile]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано14.09.09 12:28



Е, сега /ако стане, де, защото това са си още мечти на фенове, а до 2011 има време/, ще е в роля на човек, който е от типа "роден бунтовник". При което определено нямам предвид тийнейджър, който се бунтува срещу правилата ва възрастните, а човек, който е готов да предизвика политическата система. Покрай което си отнася доста неприятности...



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: denny]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано14.09.09 12:29



Е, щом е минал кастинг - значи би трябвало да става, въпреки, че някои артисти са вечно свързани с ролите си и трудно се възприемат извън изграденото амплоа. В клуб Кино има подобна тема.



Тема Re: Ура! Открих!нови [re: denny]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано14.09.09 12:33



Че то който и да предизвика политическата система ще си отнесе я неприятности, я куршум.
Познавам един "роден бунтовник". По-очукан от хората и събитията човек не съм виждала, но не му увира акъла в главата. ще го видим твоя пич до къде ще я докара с бунта си





Тема Re: Ура! Открих!нови [re: Smile]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано14.09.09 12:33



Не е истински кастинг, просто някои ентусиасти отсега обсъждат и споделят кого биха искали да видят в ролите. На мен лично ми допада, особено ми харесва на тази снимка, дето съм си я сложила в подписа, но до крайното решение има още доста време. Аз се радвам, че поне разбрах по кого въздишам от толкова време...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.