Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Цял ден?  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.09.09 15:06



Е как може пък цял ден никой да няма?! Какво го романтичите толкова? Киро ли ви опива с романтични вина или романтично си мързелувате?





Тема Re: Цял ден?нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано20.09.09 17:24



Аз съм тук... вече.

Бях на градинско парти и току-що се прибирам.



Тема Re: Цял ден?нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.09.09 17:44



Какво ще рече *градинско парти*? Нещо с мотика или уиски сред цветята?





Тема Re: Цял ден?нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано20.09.09 17:51



Похапване и сладки приказки на масичка в ливадата - дворът около къщата на село е малко повече от три декара, та има място и за масичка, шезлонги и други глезотии.

И за биричка, кафенце и сладкиши сред цветята.



Тема Re: Цял ден?нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.09.09 18:03



Ей това е почивка!





Тема Re: Цял ден?нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано20.09.09 18:12



Да, наистина беше много хубаво, всичко беше на 6 - и компанията, и обсановката, и хапването. И така се отпуснах, че ми се доспа - а на мен никога не ми се доспива денем.


Само че сега, като се прибрах, трябва да наваксвам с работата, а имам да чета и две книги, които вероятно ще превеждам. Даа, за всичко на тоя свят се плаща, даже и за почивката.



Тема Re: Цял ден?нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.09.09 18:30



Даааааа. Дали да не пусна тема *Какво бихте правили ако няма бачкане*...

Подозирам неподозирани отговори... /повторението е нарочно/



Тема Re: Цял ден?нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано20.09.09 18:46



Разбрах, че е нарочно, да.


Честно казано, не искам и да си мисля какво бих правила, ако няма бачкане. Била съм без работа достатъчно време, та сега още да не ми е писнало. Обичам това, което правя, обичам и да чета на английски, сега ме дразни само това, че едната книга, която трябва да чета, е в електронен вариант и трябва да я принтирам, та да ми е по-лесно четенето. А тя е над 400 страници... горкичкият ми принтер.
Иначе за работата - имах приятелка, която беше на моите години, а нито учеше, нито работеше. Ами не пожелавам на никого живота, който водеше тя. Киснеше по цял ден по кафенетата или се мотаеше по улиците, и общо взето се чудеше на кого да се изтърси на гости без предупреждение. Е, съжалявам, ама... мен това би ме побъркало.



Тема Re: Цял ден?нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.09.09 18:52



Знаех си аз... Имам пред вид ако никой не ходи на работа. Събуждаш се една сутрин и хоп - цялото ти време е свободно. И това важи за всички...

Ако принтера ти е мастилено-струен не печатай толкова страници на него. Ще си прецакаш главите.



Тема Re: Цял ден? [re: *Paл*]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано20.09.09 19:01



Еее, не те разбрах.

Амии... в такъв случай, предполагам, че ще си прекарвам времето в разходки, слушане на музика, срещи с приятели, пътувания... и няма да припарвам до компютъра.

Принтерът е мастиленоструен, да. Но сега просто нямам избор - файлът, който трябва да отпечатам, е в PDF формат, а на другия компютър нямам програма за отваряне на такива файлове и няма как да го отпечатам на лазерния принтер. А и аз не печатам по много страници наведнъж - тази книга сега я разпечатвам "на порции", но просто трябва да го направя, защото до края на другата седмица трябва да я прочета и да кажа дали искам да я превеждам. /Все едно съм отказвала някога, де, ама все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.